Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

24 Ağustos 2019 Cumartesi
Burada Böyle Bir Kişi Var. Haberiniz Olsun!
Uzun süreden beri tanıdığım bir sima Cumali Akarsu, Ahmet Özdoğan'ın yol arkadaşı, şu an ise Ak Parti Ereğli Pirömer Mahalle Başkanı.
Kategori : Gündem
17 Mayıs 2019 21:40
 
Burada Böyle Bir Kişi Var. Haberiniz Olsun!

Uzun süreden beri tanıdığım bir sima Cumali Akarsu, Ahmet Özdoğan'ın yol arkadaşı, şu an ise Ak Parti Ereğli Pirömer Mahalle Başkanı. 

Hani Anadolu'da bir söz vardır ya 'Adamlığına derman yetmez' diye. İşte aynen böyle birisi. Peki şimdi ne alaka bu adamı gündeme getirdin ? Diyeceksiniz.

Cumali Akarsu ile 31 Mart yerel seçimleri öncesi gördüğüm yerde siyaset konuştum. Onun siyaset hakkında yaptığı yorumlara gerçekten hayran kaldım. Böyle olursa Ak Parti kazanır, ancak şu şöyle olursa kaybeder şeklinde analizlerde bulundu, ve her dediği de tuttu.

Akarsu'nun seçim analizlerine bir gazeteci olarak hayran kalıyorum. Birde merak ediyorum. Yahu Ak Parti'de böyle bir adam var. Doğru tahminler yürütüyor, analizleri tutuyor, iyi de neden bu adamdan faydalanılmıyor. 

Türkiye ve Ereğli genelinde yürütülen politikalar hakkında yorumlar yapan Ak Parti Pirömer Mahalle  Başkanı Cumali Akarsu'ya bir gün 'Abi müsaden olursa hakkında bir yazı yazacağım' dedim, yüzü düştü 'boşver kardeşim gerek yok' dedi. Kendisinden izin çıkmadığı halde yazıyorum Neden mi ?  Ak Parti'nin bu adamdan faydalanması gerektiğini düşündüğüm için.

Kusura bakma Cumali Akarsu! Senin analizlerini ben bir gazeteci olarak doğru buluyorsam, seni partinin de dinlemesi lazım. Ak Parti bu adamı çağırıp iştişare ederse faydalı olacağını düşünüyorum. 

Bizden söylemesi. 

 

 

Okunma : 2843
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
Kayyum nedir? Neden Kayyum Atanır? Kimler Kayyum Atar?
23 Ağustos 2019 Okunma: 7840 Kültür Sanat
Kanlar içindeki cesedini, babası buldu
21 Ağustos 2019 Okunma: 6728 Asayiş
Burası Ereğli: her yer göl oldu
20 Ağustos 2019 Okunma: 6126 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın