Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

25 Mayıs 2019 Cumartesi
Burada Böyle Bir Kişi Var. Haberiniz Olsun!
Uzun süreden beri tanıdığım bir sima Cumali Akarsu, Ahmet Özdoğan'ın yol arkadaşı, şu an ise Ak Parti Ereğli Pirömer Mahalle Başkanı.
Kategori : Gündem
17 Mayıs 2019 21:40
 
Burada Böyle Bir Kişi Var. Haberiniz Olsun!

Uzun süreden beri tanıdığım bir sima Cumali Akarsu, Ahmet Özdoğan'ın yol arkadaşı, şu an ise Ak Parti Ereğli Pirömer Mahalle Başkanı. 

Hani Anadolu'da bir söz vardır ya 'Adamlığına derman yetmez' diye. İşte aynen böyle birisi. Peki şimdi ne alaka bu adamı gündeme getirdin ? Diyeceksiniz.

Cumali Akarsu ile 31 Mart yerel seçimleri öncesi gördüğüm yerde siyaset konuştum. Onun siyaset hakkında yaptığı yorumlara gerçekten hayran kaldım. Böyle olursa Ak Parti kazanır, ancak şu şöyle olursa kaybeder şeklinde analizlerde bulundu, ve her dediği de tuttu.

Akarsu'nun seçim analizlerine bir gazeteci olarak hayran kalıyorum. Birde merak ediyorum. Yahu Ak Parti'de böyle bir adam var. Doğru tahminler yürütüyor, analizleri tutuyor, iyi de neden bu adamdan faydalanılmıyor. 

Türkiye ve Ereğli genelinde yürütülen politikalar hakkında yorumlar yapan Ak Parti Pirömer Mahalle  Başkanı Cumali Akarsu'ya bir gün 'Abi müsaden olursa hakkında bir yazı yazacağım' dedim, yüzü düştü 'boşver kardeşim gerek yok' dedi. Kendisinden izin çıkmadığı halde yazıyorum Neden mi ?  Ak Parti'nin bu adamdan faydalanması gerektiğini düşündüğüm için.

Kusura bakma Cumali Akarsu! Senin analizlerini ben bir gazeteci olarak doğru buluyorsam, seni partinin de dinlemesi lazım. Ak Parti bu adamı çağırıp iştişare ederse faydalı olacağını düşünüyorum. 

Bizden söylemesi. 

 

 

Okunma : 2449
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
SON DAKİKA: Belediye Başkanına Bıçaklı Saldırı
24 Mayıs 2019 Okunma: 7258 Ulusal Haberler
Ereğli’de 31 Mart seçim sonuçları
23 Mayıs 2019 Okunma: 7035 Siyaset
Karısını tabancayla vurarak öldürdü
21 Mayıs 2019 Okunma: 5851 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın