Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

09 Aralık 2019 Pazartesi
ELİT LİFE GÜZELLİK MERKEZİ – AKSARAY
Güzellik tüm kadının hakkıdır.
Kategori : Gündem
02 Aralık 2019 09:14
 
ELİT LİFE GÜZELLİK MERKEZİ – AKSARAY

Güzellik tüm kadının hakkıdır. Şüphesiz her kadın da güzeldir. Fakat küçük ve güzel dokunuşlarla daha da güzelleşebilir. Son zamanlarda bir hayli trend olan bazı uygulamalar sayesinde aslında birçok kadının hayatı da kolaylaşıyor diyebiliriz. Öncelikle bu uygulamalardan bahsedelim.

1-Kalıcı oje: Bu yöntemle sürekli oje silip çıkarmak zorunda kalmadığınız gibi ojenizin çizilmesi aşınması durumundaki o kötü görüntüde ortadan kalkmış oluyor. Elit life güzellik salonlarında en çok tercih edilen uygulamalardan olması da bu uygulamanın son derece başarılı yapıldığını gösteriyor.

2-İpek kirpik: Kadınların en fazla rağbet gösterdiği güzel uygulamalar arasındadır. Her kadın kirpiklerinin dolgun ve uzun görünmesini ister. Bu noktada devreye rimel ve maskaralar girer. Tabi bu süreçte sürekli çıkarmak ve aynı işlemi sürekli tekrar etmek yorucu olabilir. Eğer siz de bu uğraşlarla her gün meşgul olmak ve zaman kaybetmek istemiyorsanız elit life güzellik salonlarının ipek kirpik uygulaması tam size göre.  Bu sayede kirpikleriniz daima uzun ve dolgun görünecek her zaman bakımlı görünecektir.

3-Kalıcı makyaj: Son zamanlarda oldukça trend olan bir uygulama olan kalıcı makyaj tüm kadınların hayal ettiği ve sabah uyandığında da tıpkı filmlerdeki gibi bakımlı uyanmak aslında şimdilerde pek de hayal değil. Bu uygulama sayesinde dudaklarınıza sürekli ruj sürmek sürekli eyeliner yapmak zorunda değilsiniz. Size uygun pastel ton bir ruj tercih ederek her zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.

4-Aksaray Lazer epilasyon: Herkesin de bildiği gibi kadınlar için inanılmaz rahatlıktır diyebiliriz. Tüy sorunu bütün kadınların kâbusudur ve sürekli onlara ağda yapmak yorucu olduğu kadar da can yakıcıdır aynı zamanda. Artık canım yanmasın ve sürekli etek giymeye hazır olayım diyorsanız hemen elit life güzellik salonları ile iletişime geçip size uygun teklifleri alın ve tüylerinize birkaç seansta veda edin.

En trend olan bu uygulamaların yanı sıra saç tasarımı ve el ayak bakımı gibi hizmetler de yine profesyonel ekip tarafından icra edilmektedir. Elit life güzellik salonları ile ilgili daha detaylı bilgi almak, salon görsellerini ve müşteri yorumlarını okumak istiyorsanız Aksaray.elitlifeguzellik.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firmanın Sosyal medya adresleri ise şöyle;

www.facebook.com/aksarayelitlife/

instagram.com/elitlifeaksaray/

Okunma : 234
Gündem haberleri
Ereğli’de Silahla kendini vurdu
05 Aralık 2019 Okunma: 20517 Asayiş
Ereğli’de ürküten gelişme
06 Aralık 2019 Okunma: 15423 Asayiş
Ereğli Cezaevinde yatıyordu: Ağırlaştırılmış müebbet aldı
07 Aralık 2019 Okunma: 8785 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın