Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Temmuz 2019 Salı
Ereğli Haberleri Alexa’da 1 Numara
Yayın hayatına başladığı günden bu yana Ereğli’de gündemi belirleyen Ereğli Haberleri, her alanda Ereğli’nin 1 numarası olmaya devam ediyor.
Kategori : Gündem
08 Ocak 2019 01:18
 
Ereğli Haberleri Alexa’da 1 Numara

Yayın hayatına başladığı günden bu yana Ereğli’de gündemi belirleyen Ereğli Haberleri, her alanda Ereğli’nin 1 numarası olmaya devam ediyor.

Günlük ortalama 25 bin vatandaşın ziyaret ettiği www.ereglihaberleri.com, her zaman önde, her zaman öncü olmaya devam ediyor.

Konya Ereğli’de Saraç Medya sorumluluğunda yayın hayatını sürdüren ve siyasetten spora, kültürden ekonomiye, yerel, ulusal ve uluslar arası haberleriyle Ereğli’nin öncü yayın kuruluşu Ereğli haberleri her zaman önde, her zaman öncü.

Ereğli’nin en çok tıklanan haber sitesi www.ereglihaberleri.com Alexa Türk ve Dünya sıralamasında da en yakın rakibine fark atıyor.

Türkiye’de milyonlarca internet sitesi arasında Alexa sıralamasında Ereğli’nin en iyi haber sitesi olan www.ereglihaberleri.com Ereğli’deki haber siteleri arasında en iyi, en çok tıklanan ve google tarafından da tanınan site durumunda.

Sosyal medyada da Ereğli’nin en gözdesi olan Ereğli haberleri, 31 bin takipçisi ile kendisine rakip tanımıyor.

Bizi 1 numara yapan takipçilerimize, okurlarımıza teşekkür ederiz.

 

Alexa nedir?

Alexa.com, internetteki sitelerin ziyaret edilirlik oranlarını, dolayısıyla reyting sıralamasını çıkaran bir google servisidir.

En çok ziyaret edilebilirlik sıralaması, Alexa'nın 'Alexa Toolbar' adlı yazılımını kullanan internet kullanıcılarından elde edilen verilere göre oluşturulmaktadır.

Sıralama kesin bir veri olarak algılanabilir mi?

Alexa.com'daki rakamlar, sadece bilgisayarında 'Alexa Toolbar' yüklü internet kullanıcılarının tercihlerinden oluştuğundan, Alexa sıralaması hiçbir şekilde kesin bir veri olarak algılanmamalıdır.

Neden Alexa'ya ihtiyaç var?

Sitelerin kendi tuttuğu ve reklam verenlere sunduğu ziyaretçi raporları yerine, site sahibi ve reklam verenden bağımsız üçüncü bir kurumun raporlarına ihtiyaç duyuluyor. Bu alanda da tek servis, 'İnternetin AGB'si' olarak nitelendirilen Alexa.com'dur.

Alexa'daki sıralamayı nasıl görebilirim?

Alexa.com üzerinde ülke ve dillere göre en çok ziyaret edilen sitelerin sıralaması takip edilebilmektedir.

Örneğin 'Country' bölümüden girip Türkiye'yi seçtiğimizde, Türkiyeli internet kullanıcılarının ziyaret ettiği ilk 100 sitenin listesini görebiliyoruz.

Bu kategoriye, Türkiyeli internet kullanıcıların ziyaret ettiği yabancı siteler de dâhil ediliyor. Eğer 'Language' bölümüden girer ve Türkçe'yi seçersek, bu kez dili Türkçe olan ve en çok ziyaret edilen 100 sitenin sıralamasını görürüz.

Ereğli Haberleri Alexa Türkiye sıralamasında 9 bininci sırada, Ereğli’deki kendisine en yakın site sıralaması ise 15 binde ve Ereğli’deki pek çok haber sitesi Alexa sıralamasında yer alamıyor bile.

Farkımız ortada… Bizi takip etmeye devam edin.

Okunma : 1080
Foto galeri
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğli’de hareketli gece: Ölü bulunmuştu
23 Temmuz 2019 Okunma: 10741 Asayiş
Son Dakika: Feci kazada 7 kişi öldü
21 Temmuz 2019 Okunma: 9093 Asayiş
Tezkeresini aldı, kazada hayatını kaybetti
20 Temmuz 2019 Okunma: 7843 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın