Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

07 Haziran 2020 Pazar
Ereğli Haberleri Alexa’da 1 Numara
Yayın hayatına başladığı günden bu yana Ereğli’de gündemi belirleyen Ereğli Haberleri, her alanda Ereğli’nin 1 numarası olmaya devam ediyor.
Kategori : Gündem
07 Ağustos 2019 19:39
 
Ereğli Haberleri Alexa’da 1 Numara

Yayın hayatına başladığı günden bu yana Ereğli’de gündemi belirleyen Ereğli Haberleri, her alanda Ereğli’nin 1 numarası olmaya devam ediyor.

Günlük ortalama 25 bin vatandaşın ziyaret ettiği www.ereglihaberleri.com, her zaman önde, her zaman öncü olmaya devam ediyor.

Konya Ereğli’de Saraç Medya sorumluluğunda yayın hayatını sürdüren ve siyasetten spora, kültürden ekonomiye, yerel, ulusal ve uluslar arası haberleriyle Ereğli’nin öncü yayın kuruluşu Ereğli haberleri her zaman önde, her zaman öncü.

Ereğli’nin en çok tıklanan haber sitesi www.ereglihaberleri.com Alexa Türk ve Dünya sıralamasında da en yakın rakibine fark atıyor.

Türkiye’de milyonlarca internet sitesi arasında Alexa sıralamasında Ereğli’nin en iyi haber sitesi olan www.ereglihaberleri.com Ereğli’deki haber siteleri arasında en iyi, en çok tıklanan ve google tarafından da tanınan site durumunda.

Sosyal medyada da Ereğli’nin en gözdesi olan Ereğli haberleri, 33 bin takipçisi ile kendisine rakip tanımıyor.

Bizi 1 numara yapan takipçilerimize, okurlarımıza teşekkür ederiz.

Alexa nedir?

Alexa.com, internetteki sitelerin ziyaret edilirlik oranlarını, dolayısıyla reyting sıralamasını çıkaran bir google servisidir.

En çok ziyaret edilebilirlik sıralaması, Alexa'nın 'Alexa Toolbar' adlı yazılımını kullanan internet kullanıcılarından elde edilen verilere göre oluşturulmaktadır.

Sıralama kesin bir veri olarak algılanabilir mi?

Alexa.com'daki rakamlar, sadece bilgisayarında 'Alexa Toolbar' yüklü internet kullanıcılarının tercihlerinden oluştuğundan, Alexa sıralaması hiçbir şekilde kesin bir veri olarak algılanmamalıdır.

Neden Alexa'ya ihtiyaç var?

Sitelerin kendi tuttuğu ve reklam verenlere sunduğu ziyaretçi raporları yerine, site sahibi ve reklam verenden bağımsız üçüncü bir kurumun raporlarına ihtiyaç duyuluyor. Bu alanda da tek servis, 'İnternetin AGB'si' olarak nitelendirilen Alexa.com'dur.

Alexa'daki sıralamayı nasıl görebilirim?

Alexa.com üzerinde ülke ve dillere göre en çok ziyaret edilen sitelerin sıralaması takip edilebilmektedir.

Örneğin 'Country' bölümüden girip Türkiye'yi seçtiğimizde, Türkiyeli internet kullanıcılarının ziyaret ettiği ilk 100 sitenin listesini görebiliyoruz.

Bu kategoriye, Türkiyeli internet kullanıcıların ziyaret ettiği yabancı siteler de dâhil ediliyor. Eğer 'Language' bölümüden girer ve Türkçe'yi seçersek, bu kez dili Türkçe olan ve en çok ziyaret edilen 100 sitenin sıralamasını görürüz.

Ereğli Haberleri Alexa Türkiye sıralamasında 9 bininci sırada, Ereğli’deki kendisine en yakın site sıralaması ise 25 binde ve Ereğli’deki pek çok haber sitesi Alexa sıralamasında yer alamıyor bile.

Farkımız ortada… Bizi takip etmeye devam edin.

Okunma : 2250
Foto galeri
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Son dakika: Hayata tutunamadı
05 Haziran 2020 Okunma: 23612 Gündem
Son Dakika: Ereğli’de sıcak gelişme
05 Haziran 2020 Okunma: 14924 Ulusal Haberler
Bu hafta sokağa çıkma yasağı var mı?
03 Haziran 2020 Okunma: 10614 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın