Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

22 Mayıs 2019 Çarşamba
Ereğli Park: Fırsatçı Olmadık
Son günlerde yaşanan dolar fırsatçılığına karşı konuşan Ereğli Park Yetkilisi Habip Uçar, “hiç fırsatçı olmadık” dedi.
Kategori : Gündem
21 Ekim 2018 20:42
 
Ereğli Park: Fırsatçı Olmadık

Son günlerde yaşanan dolar fırsatçılığına karşı konuşan Ereğli Park Yetkilisi Habip Uçar, “hiç fırsatçı olmadık” dedi.

Ereğli’de 3 yıldır 101 Bin çeşit ürünle hizmet veren Ereğli Park büyümeye devam ederken, firma yetkilisi Habip Uçar, faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Konya Ereğli’de kısa sürede elde ettiği başarı hikayesini anlatan Uçar; “Biz dün olduğu gibi bugün de Ereğli halkının kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla alması için çaba sarf ediyoruz” dedi.

Ereğli Park Neden Ereğli’de

Habip Uçar; “Ben aslen Malatyalıyım. İstanbul başta olmak üzere birçok bölgede çalıştım, ancak yıllardır Ereğli'de bir mağaza açmak istiyordum, çok şükür ki 2016 yılında hedefimize ulaştık.

Bir insanın günlük hayatta neye ihtiyacı var ise her şeyi mağazamızda bulundurduk, hedefimiz mağazamıza giren müşterimizin tüm eksikliklerini buradan temin edebileceği bir şekilde ayarlamaya çalıştık,  bunun yanı sıra uygun fiyatlarlar ile satış yapınca kısa sürede büyük bir marka haline geldik. Ereğli'nin havası suyu bizi buraya çekti. Bir de buna samimi insanı eklenince güzel işler yapabileceğimizi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

BİZ HİÇ FIRSATÇI OLMADIK

“Ülkesini seven bireyler olarak iyi günde kötü günde vatan ve millete olan bağımlılığımızı her zaman dile getirdik” diyen Uçar; “Dolar'ın yükselmesinden dolayı fırsatçılık yapmadık aksine tüm ürünlerimizde fiyatlarımızı %30 indirdik. Biz dolar ile inat ediyoruz, kar payını düşürerek mücadele veriyoruz, bu vatan bizim gidecek başka yerimiz yok sonuna kadar da halkın menfaatine olacak şekilde işlerimizi sürdürüyoruz          dedi.

Okunma : 8256
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Muhteşem güzellik Ereğli’ye 35 kilometre uzaklıkta
18 Mayıs 2019 Okunma: 7031 Gündem
Eşi Konya’da yaşıyordu: acı haber verildi
18 Mayıs 2019 Okunma: 5796 Gündem
Karısını tabancayla vurarak öldürdü
21 Mayıs 2019 Okunma: 5167 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın