Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Kasım 2019 Pazartesi
Ereğli Park: Fırsatçı Olmadık
Son günlerde yaşanan dolar fırsatçılığına karşı konuşan Ereğli Park Yetkilisi Habip Uçar, “hiç fırsatçı olmadık” dedi.
Kategori : Gündem
21 Ekim 2018 20:42
 
Ereğli Park: Fırsatçı Olmadık

Son günlerde yaşanan dolar fırsatçılığına karşı konuşan Ereğli Park Yetkilisi Habip Uçar, “hiç fırsatçı olmadık” dedi.

Ereğli’de 3 yıldır 101 Bin çeşit ürünle hizmet veren Ereğli Park büyümeye devam ederken, firma yetkilisi Habip Uçar, faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Konya Ereğli’de kısa sürede elde ettiği başarı hikayesini anlatan Uçar; “Biz dün olduğu gibi bugün de Ereğli halkının kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla alması için çaba sarf ediyoruz” dedi.

Ereğli Park Neden Ereğli’de

Habip Uçar; “Ben aslen Malatyalıyım. İstanbul başta olmak üzere birçok bölgede çalıştım, ancak yıllardır Ereğli'de bir mağaza açmak istiyordum, çok şükür ki 2016 yılında hedefimize ulaştık.

Bir insanın günlük hayatta neye ihtiyacı var ise her şeyi mağazamızda bulundurduk, hedefimiz mağazamıza giren müşterimizin tüm eksikliklerini buradan temin edebileceği bir şekilde ayarlamaya çalıştık,  bunun yanı sıra uygun fiyatlarlar ile satış yapınca kısa sürede büyük bir marka haline geldik. Ereğli'nin havası suyu bizi buraya çekti. Bir de buna samimi insanı eklenince güzel işler yapabileceğimizi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

BİZ HİÇ FIRSATÇI OLMADIK

“Ülkesini seven bireyler olarak iyi günde kötü günde vatan ve millete olan bağımlılığımızı her zaman dile getirdik” diyen Uçar; “Dolar'ın yükselmesinden dolayı fırsatçılık yapmadık aksine tüm ürünlerimizde fiyatlarımızı %30 indirdik. Biz dolar ile inat ediyoruz, kar payını düşürerek mücadele veriyoruz, bu vatan bizim gidecek başka yerimiz yok sonuna kadar da halkın menfaatine olacak şekilde işlerimizi sürdürüyoruz          dedi.

Okunma : 10392
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Birbirinden ilginç canlılar
18 Kasım 2019 Okunma: 24321 Kültür Sanat
SON DAKİKA EREĞLİ’DE SİLAHLAR KONUŞTU BİR KİŞİ VURULDU
16 Kasım 2019 Okunma: 14136 Asayiş
Ereğli, Ayrancı, Karaman, Karapınar Polisi ayakta
16 Kasım 2019 Okunma: 10393 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın