Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

16 Eylül 2019 Pazartesi
Ereğli Polisi’nden müthiş mücadele
Ereğli’de yaşanan intihar girişiminde, başından sonuna kadar olaya hakim olan Ereğli Polisi müthiş bir mücadele örneği gösterdi.
Kategori : Gündem
19 Ağustos 2019 20:44
 
Ereğli Polisi’nden müthiş mücadele

Ereğli’de yaşanan intihar girişiminde, başından sonuna kadar olaya hakim olan Ereğli Polisi müthiş bir mücadele örneği gösterdi.

Konya Ereğli’de bir binanın çatısına kadar çıkarak intihar girişiminde bulunan bir şahıs, Ereğli Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin muhteşem performansı ile kararından vazgeçirildi.

Olayın duyulmasının ardından pek çok ekiple olay yerine intikal eden Ereğli Emniyet Müdürlüğü, bizzat Emniyet Müdürü Necdet Ercan’ın yönettiği operasyonla şahsı kararından vazgeçirerek aşağı indirdi.

 

 

Ereğli’de Şehir Ömer Halisedemir Caddesi, sanayi yolu üzerinde yaşanan olayda, binanın çatısına oturan şahsın yayına çıkan polisler, şahsı ikna etmek için yaklaşık 1 saatten fazla çaba harcadılar.

Bina etrafında bütün güvenlik önlemlerini alan Polis, Ereğli İlçe Sağlık Müdürlüğü’nden psikolog talep etti.

Uzun uğraşılardan sonra gecenin karanlığında ikna edilen şahıs güvenli bir şekilde aşağı indirilerek Ereğli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Yoğun çaba sarf eden ve tüm birimleri ile mücadelesini sürdürerek şahsı kurtaran Ereğli Emniyet Müdürlüğü ekiplerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Okunma : 3928
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Saçkıran Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
15 Eylül 2019 Okunma: 17477 Sağlık
Oyuncak arabadan gelen sesler kan dondurdu: Seni öldürürüm...
14 Eylül 2019 Okunma: 7490 Asayiş
Silaj makinesine kaptırdığı ayağını keserek kurtardılar
14 Eylül 2019 Okunma: 7443 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın