Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Ocak 2019 Pazartesi
Ereğli UltrAslan’dan Önemli Duyuru
Önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan Galatasaray’ın şampiyonluk mücadelesi ile ilgili olarak Ereğli UltrAslan’dan önemli bir uyarı yapıldı.
Kategori : Spor
17 Mayıs 2018 16:45
 
Ereğli UltrAslan’dan Önemli Duyuru

Önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan Galatasaray’ın şampiyonluk mücadelesi ile ilgili olarak Ereğli UltrAslan’dan önemli bir uyarı yapıldı.

Konya Ereğli UltrAslan Başkanı Burak Serpek, yaptığı açıklamada; “Sevgili Galatasaraylılar bu hafta sonu bir maça çıkacağız ve takımımız Galatasaray Göztepe maçında İzmir deplasmanında şampiyonluk için mücadele verecek. Futbol her ihtimale açık bir oyun. Sonuç ne olursa olsun kazananı tebrik edeceğiz. Bütün takımları mücadelelerinden ötürü şimdiden kutlarız” dedi.

Kutlamalar Anıt Meydanında

Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan etmesi durumunda yapılacak olan kutlama programlarının Ereğli Anıt Meydanda olacağını ifade eden Başkan Burak Serpek; “Ereğli’de her sene kazanan takımın taraftarı Yunus Emre Meydanında kutlama yapıyor ve konvoylar buradan başlayarak tüm şehre yayılıyor. Ancak Ramazan ayında olmamız ve maç bitiminin teravih namazı esnasında olması nedeni ile GALATASARAY’IN ŞAMPİYONLUĞUNU Konya Ereğli Anıt Meydanda kutlayacağız.

Teravih namazında olan vatandaşlarımızın rahatsız edilmemesi adına kutlamalarımızı Anıt Meydanında Belediye önünde yapacağız ve konvoya çıkılmayacak. Bu konuda hassas olunmasını taraftarlarımızdan önemle rica eder, duyarlı davranışları için şimdiden teşekkür ederim” dedi.

Davul ve Meşale Şovu Anıt Önünde

Burak Serpek; “Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutlarken başkalarının rahatsız edilmemesi adına Anıt Meydanda yapacağımız kutlama programımızda davul ve meşale şovumuzu gerçekleştireceğiz.

Herkesi ve tüm Galatasaraylıları maç sonunda Anıt Meydanında bekler, şimdiden herkese teşekkür ederek hayırlı Ramazanlar dilerim” dedi.

Haber: Bülent Kılınç

Okunma : 4670
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
kent gaz
Gündem haberleri
SON DAKİKA: Ereğli için ittifak kararı verildi
17 Ocak 2019 Okunma: 17201 Gündem
Oprukçu’dan Bağımsız Adaylık Sinyali
19 Ocak 2019 Okunma: 14816 Siyaset
Musa Yılmaz’dan İttifak sonrası ilk açıklama
18 Ocak 2019 Okunma: 14192 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın