Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Ağustos 2018 Pazar
Ereğli UltrAslan’dan Önemli Duyuru
Önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan Galatasaray’ın şampiyonluk mücadelesi ile ilgili olarak Ereğli UltrAslan’dan önemli bir uyarı yapıldı.
Kategori : Spor
17 Mayıs 2018 16:45
 
Ereğli UltrAslan’dan Önemli Duyuru

Önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan Galatasaray’ın şampiyonluk mücadelesi ile ilgili olarak Ereğli UltrAslan’dan önemli bir uyarı yapıldı.

Konya Ereğli UltrAslan Başkanı Burak Serpek, yaptığı açıklamada; “Sevgili Galatasaraylılar bu hafta sonu bir maça çıkacağız ve takımımız Galatasaray Göztepe maçında İzmir deplasmanında şampiyonluk için mücadele verecek. Futbol her ihtimale açık bir oyun. Sonuç ne olursa olsun kazananı tebrik edeceğiz. Bütün takımları mücadelelerinden ötürü şimdiden kutlarız” dedi.

Kutlamalar Anıt Meydanında

Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan etmesi durumunda yapılacak olan kutlama programlarının Ereğli Anıt Meydanda olacağını ifade eden Başkan Burak Serpek; “Ereğli’de her sene kazanan takımın taraftarı Yunus Emre Meydanında kutlama yapıyor ve konvoylar buradan başlayarak tüm şehre yayılıyor. Ancak Ramazan ayında olmamız ve maç bitiminin teravih namazı esnasında olması nedeni ile GALATASARAY’IN ŞAMPİYONLUĞUNU Konya Ereğli Anıt Meydanda kutlayacağız.

Teravih namazında olan vatandaşlarımızın rahatsız edilmemesi adına kutlamalarımızı Anıt Meydanında Belediye önünde yapacağız ve konvoya çıkılmayacak. Bu konuda hassas olunmasını taraftarlarımızdan önemle rica eder, duyarlı davranışları için şimdiden teşekkür ederim” dedi.

Davul ve Meşale Şovu Anıt Önünde

Burak Serpek; “Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutlarken başkalarının rahatsız edilmemesi adına Anıt Meydanda yapacağımız kutlama programımızda davul ve meşale şovumuzu gerçekleştireceğiz.

Herkesi ve tüm Galatasaraylıları maç sonunda Anıt Meydanında bekler, şimdiden herkese teşekkür ederek hayırlı Ramazanlar dilerim” dedi.

Haber: Bülent Kılınç

Okunma : 4240
AYD HABER İÇİ SAĞ
kent gaz
Gündem haberleri
Karaman yolunda can pazarı yaşandı
16 Ağustos 2018 Okunma: 6313 Asayiş
Karşıdan karşıya geçmek isterken arabanın altında kaldı
15 Ağustos 2018 Okunma: 6005 Asayiş
Gökçeyazı’da hayatını kaybeden genç defnedildi
16 Ağustos 2018 Okunma: 5416 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın