Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

22 Eylül 2018 Cumartesi
Ereğli’de bedava ekmek
Ereğli’de faaliyetlerini yürüten bir ekmek fırını hem fiyatlarını düşürdü hem de şehit ailelerine ve fakir fukaraya bedava ekmek verileceğini açıkladı.
Kategori : Gündem
10 Eylül 2018 22:28
 
Ereğli’de bedava ekmek

Ereğli’de faaliyetlerini yürüten bir ekmek fırını hem fiyatlarını düşürdü hem de şehit ailelerine ve fakir fukaraya bedava ekmek verileceğini açıkladı.

Konya Ereğli’de muhteşem bir kampanyaya imza atan Üçler Saray Ekmek Fırını yetkilileri Türkiye üzerinde oynanmaya çalışılan ekonomik oyunları fırsata çevirmeye çalışanlara karşı çıkarak muhteşem bir kampanya başlattı.

Ekmeğin fiyatını düşüren Ereğlili genç iş adımı Üçler Saray Ekmek Fabrikası sahibi Okan Tezcan, Şehit ailelerine, fakir fukaraya, öksüz ve yetimlere de ekmeğin bedava verileceğini belirtti.

Yaşanan ekonomik sıkıntıları fırsat kapısı olarak görenlere adeta insanlık dersi veren genç iş adamı Okan Tezcan’ın başlattığı kampanya büyük takdir topladı.

EreğliHaberleri.com muhabiri Bülent Kılınç’a açıklama yapan Ereğlili Genç İşadamı Okan Tezcan: “Osmanlı döneminde fakir fukaraya, yetim ve öksüze, şehit ailelerine yardımlar yapılır ve tüm insanlık bundan mutluluk duyardı. Biz de ayakta durabildiğimiz sürece Ereğli’de ihtiyaç sahibi her kim varsa elimizi uzatmak için kollarımızı sıvadık. Gerçek ihtiyaç sahibi olanlar, şehit aileleri hiç çekinmeden gelsinler, onlara helal olsun” dedi.

Dünyada yaşanan ekonomik krizleri fırsata çevirmeye çalışanların olduğunu ifade eden Tezcan; “Her türlü oyunlara ve entrikalara karşı milletimizin ve ülkemizin yanında olmaya devam edeceğiz bununla da her zaman gurur duyacağız” dedi.

Haber: Bülent Kılınç

Okunma : 10600
kent gaz
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Biçerdöverle obruğun içine düştü
19 Eylül 2018 Okunma: 7986 Ulusal Haberler
Engerek yılanı böyle saldırdı
21 Eylül 2018 Okunma: 6517 Kültür Sanat
Kaymakam Yaran Böyle Uğurlandı
19 Eylül 2018 Okunma: 4898 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın