Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

02 Haziran 2020 Salı
Ereğli’de inanılmaz dolandırıcılık iddiaları
EREĞLİ’DE ONLARCA ÇİFTÇİ, İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE DOLANDIRILDIKLARINI İDDİA EDEREK ÇOK ZOR DURUMDA OLDUKLARINI İFADE ETTİ.
Kategori : Gündem
01 Aralık 2019 12:29
 
Ereğli’de inanılmaz dolandırıcılık iddiaları

EREĞLİ’DE ONLARCA ÇİFTÇİ, İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE DOLANDIRILDIKLARINI İDDİA EDEREK ÇOK ZOR DURUMDA OLDUKLARINI İFADE ETTİ.

Konya Ereğli’nin çeşitli mahallelerinden pek çok çiftçi yaklaşık 2,3 milyon lira dolandırıldığını iddia etti.

EREĞLİ HABERLERİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ ÖZCAN SARAÇ'A AÇIKLAMA YAPAN VE MAĞDUR OLDUKLARINI İFADE EDEN ÇİFTÇİLER YARDIM ELİNİN KENDİLERİNE UZANMASINI İSTİYORLAR.

Konya Ereğli’de onlarca çiftçi ürettikleri başta mısır olmak üzere tonlarca ürünlerini Kırşehirli bir firmaya sattıklarını ancak 2 milyon liradan daha fazla paralarını alamadıklarını belirttiler.

YAPILAN İDDİALARDA EREĞLİ'DE BİR SİYASİ PARTİNİN İLÇE BAŞKANININ ADI DA GEÇİYOR.

EREĞLİ’DE ULU CAMİ MEYDANINDA TOPLANAN EREĞLİLİ ÇİFTÇİLER YAKLAŞIK 2,3 MİLYON LİRALIK ÜRÜNLERİNİ KAPTIRDIKLARINI VE DOLANDIRICILARA SATTIKLARI ÜRÜNLERİN PARALARINI ALAMADIKLARINI BELİRTTİLER.

Abdullah Şimşek ve Burhanettin Yılmaz isimli şahıslara ürün sattıklarını belirten çiftçiler, ürünlerini satın alanların ürünleri Ereğli'de kendilerinden teslim aldığını ve daha sonra ödemeleri gereken paraları ödemediklerini ifade ettiler.

Ürünlerini sattıklarını ve satış işleminin Ereğli’de gerçekleştiğini iddia ederek Savcılığa suç durusunda da bulunduklarını söyleyen çiftçiler, milyonlarca lirasının adeta yok edildiğini, belirttiler.

Okunma : 7307
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğli’ye Has Sözcükler
01 Haziran 2020 Okunma: 28414 Kültür Sanat
Ölümle Matrak Geçen Osmanlı Delileri
01 Haziran 2020 Okunma: 22102 Kültür Sanat
Kore Harekâtına Ereğli’den kimler katıldı?
01 Haziran 2020 Okunma: 18807 Kültür Sanat
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın