Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

14 Ağustos 2020 Cuma
Ereğli’de maç sonrası facia
Ereğli’de bugün oynanan Ereğli Anadoluspor-Erges karşılaşmasında çıkan olaylarda Ereğli Anadoluspor Kulüp Başkanı Yıldıray Demirtaş yaralandı.
Kategori : Gündem
09 Aralık 2019 00:54
 
Ereğli’de maç sonrası facia

Ereğli’de bugün oynanan Ereğli Anadoluspor-Erges karşılaşmasında çıkan olaylarda Ereğli Anadoluspor Kulüp Başkanı Yıldıray Demirtaş yaralandı.

Konya Ereğli’de oynanan amatör kulüp karşılaşmalarında çıkan olaylar futbola gölge düşürdü.

İddialara göre, Ereğli Anadoluspor-Erges karşılaşmasında bir grup futbolcu ve yönetici tarafından saldırıya uğrayan Ereğli Anadoluspor Kulüp Başkanı yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Ereğli Anadoluspor sosyal medya hesabından olaylarla ilgili yapılan açıklamalarda, “Centilmen bir şekilde mücadele öncesi karşı takıma başarılar dileyen ve tribünlerde alkışlayan taraftarlarımız ve kulüp başkanımız Yıldıray Demirtaş'a fairplay ruhundan bir haber olan bir grup futbolcu ve yönetici tarafından saldırılmıştır. Bu yapılan saldırının sebebini anlayamazken maç öncesi birlik çağrımız ve tebriklerimizin dikkate alınmaması bizi bir hayli üzmüştür” denildi.

Ayrıca yapılan açıklamada; “Maç başında rakibi alkışlayan taraftarlarımız ve başkanımız, yenik düşen rakibin hazımsızlığı yüzünden iğrenç bir şekilde uğradığı saldırı sonucu fiziksel yaralar almıştır. Biz Ereğli Anadoluspor olarak bize, şehrimize ve futbola zarar vermek adına kurulan kumpaslara düşmeyeceğiz şehrimizi ve futbolu böyle olaylarla değil en güzel şekilde temsil edeceğiz. Böyle bilinçsiz olayların futbola ve şehrimize verdiği zarardan utanç duyarak Kulüp Başkanımız Yıldıray Demirtaş'a ve tedavisi süren taraftar arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verildi. 

Olayda yaralanan Ereğli Anadoluspor Kulüp başkanı Ereğli Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

 

Okunma : 21654
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son dakika! Ereğli’de koronavirüs vakaları korkunç rakamlara ulaştı
12 Ağustos 2020 Okunma: 16366 Gündem
Ereğli’de feci ölüm
12 Ağustos 2020 Okunma: 14085 Asayiş
Ereğli’de koronavirüs bir can daha aldı
10 Ağustos 2020 Okunma: 12003 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın