Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

27 Eylül 2020 Pazar
Ereğli’de yapımına başlanan özel hastanenin temeli dualarla atıldı.
Konya Ereğli’de yapımına bu yıl başlanan ve Ereğli halkının büyük bir heyecanla beklediği özel hastanenin temeli yapılan törenle atıldı.
Kategori : Gündem
13 Ağustos 2020 16:34
 
Ereğli’de yapımına başlanan özel hastanenin temeli dualarla atıldı.

Konya Ereğli’de yapımına bu yıl başlanan ve Ereğli halkının büyük bir heyecanla beklediği özel hastanenin temeli yapılan törenle atıldı.

Karaman Larende Özel Sağlık Hizmetleri Limitet Şirketi tarafından inşaatına başlanan Ereğli Özel Hastanesinin temeli bugün atıldı.

Kurban kesilerek dualar yapılan temel atma töreninde hastanenin Ereğli’ye ve ülkemize hayırlı olması için dua edildi.

Temel atma töreninde konuşan Larende Özel Sağlık Hizmetleri Limitet Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Mustafa Akgüzel, bir konuşma yaptı.

Doktor Mustafa Akgüzel, konuşmasında;

“Bugün Ereğli Özel Hastanesinin Temel atma aşaması için toplanmış bulunmaktayız.

 

Ülkemizin ve Dünyanın içinden geçmekte olduğu ekonomik kriz ve Korona salgını nedeni ile yaklaşık altı ay önce başlamayı düşündüğümüz inşaatımız yaz döneminde başlamış bulunmaktadır. Her türlü olumsuz koşula rağmen yatırım kararından vazgeçmedik ve inşallah bu modern Özel Hastane yatırımını Ereğli’mize kazandıracağız.

Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Oprukçu Beyefendiye yatırım için verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum.

Bu süreçte bizi yatırım için teşvik eden Ereğli Belediyesi eski başkanı Özkan Özgüven Bey ve Ereğlili iş adamı Halit Demirel Beye huzurlarınızda teşekkür ederim.

İnşaat sürecini yüklenici firma Salimoğulları İnşaat sahibi Sayın Halil Ercan beyefendiyle birlikte yürüteceğiz. Kendisine böyle güzel bir projede görev üstlendiği için ayrıca teşekkür ediyorum.

 

İnşallah hastanemiz şehrimize yakışan ve örnek gösterilecek bir sağlık kurumu olacaktır. Yaklaşık tam kapasiteye geçtiğinde 100 servis yatağı ve 50 yoğun bakım yatağı ile birlikte 150 yatak kapasitesine ulaşacak ve yaklaşık 250 - 300 personelin çalıştığı  bir tesise sahip olacağız.

Tesisin yapımında emeği geçen ve geçecek olan herkese şimdiden huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Yüce Allahtan Hastanemizin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlara şifa dağıtmasını niyaz ediyorum. Hepinize saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

 

Okunma : 6273
Foto galeri
zafer eğitim
mobilya takımları
Gündem haberleri
Acı olay: Öğretmen canlı dersteyken kızı balkondan düşerek öldü
23 Eylül 2020 Okunma: 21844 Asayiş
Konya Ereğli’nin Okulları
26 Eylül 2020 Okunma: 16530 Eğitim
Emirgazi ve Tarihi
26 Eylül 2020 Okunma: 16341 Kültür Sanat
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın