Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

16 Eylül 2019 Pazartesi
Ereğli’nin yeni yatırımlarını konuştular
AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, Ankara’da yaptığı görüşmelerde Ereğli’ye yapılması planlanan yatırımlar hakkında görüştü.
Kategori : Gündem
22 Ağustos 2019 18:21
 
Ereğli’nin yeni yatırımlarını konuştular

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, Ankara’da yaptığı görüşmelerde Ereğli’ye yapılması planlanan yatırımlar hakkında görüştü.

Konya Ereğli AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, Ankara ziyaretinde, sırasıyla Konya Milletvekili Halil Etyemez, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüşerek bölgeye yapılacak yatırımlar hakkında bilgi alışverişi yaptı.

 

Heyet Olarak Gittiler

Ankara ziyaretinde, AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, Karapınar İlçe Başkanı Nadi Tartan, Halkapınar İlçe Başkanı Fatih Köşger ve Emirgazi İlçe Başkanı Uğur Çanakçı hep birlikte bir heyet olarak gittiler.

Önce AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez’i ziyaret eden heyet, Halil Etyemez’in de katılımı ile önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ve sonra da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüştü.

Ereğli’nin projeleri konuşuldu

Yapılan görüşmelerde Ereğli’ye kazandırılması planlanan Millet Bahçesi, Kentsel Dönüşüm, Yeni Sanayi Projemiz, Olimpik Yüzme Havuzu, Arıtma Tesisi ve Taşevler başta olmak üzere pek çok konu gündeme geldi.

Yapılan ziyaretlerle ilgili olarak açıklama yapan AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun; “Ereğli’mizi daha güzel hale getirene kadar üzerimize düşeni yapacağız. Gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Bakanımıza, Sayın Genel Başkan Yardımcımıza ve Sayın Milletvekilimize destekleri için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Konya Milletvekili Halil Etyemez ise; “El birliğiyle yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla Konya'mızı ve ilçelerimizi daha da modern hale getirecek, hemşerilerimizin refah seviyesini artıracağız. Sayın Bakanımıza ilgisi ve desteği için teşekkür ediyorum” dedi.

Okunma : 1423
Foto galeri
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Saçkıran Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
15 Eylül 2019 Okunma: 17476 Sağlık
Oyuncak arabadan gelen sesler kan dondurdu: Seni öldürürüm...
14 Eylül 2019 Okunma: 7490 Asayiş
Silaj makinesine kaptırdığı ayağını keserek kurtardılar
14 Eylül 2019 Okunma: 7443 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın