Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

10 Aralık 2019 Salı
Ereğli’ye 4. TOKİ için kolları sıvadılar
Ereğli’de bundan önce iki etap tamamlanan ve üçüncü etabı da bitmek üzere olan TOKİ konutlarının dördüncüsü için kollar sıvandı.
Kategori : Gündem
11 Eylül 2019 16:13
 
Ereğli’ye 4. TOKİ için kolları sıvadılar

Ereğli’de bundan önce iki etap tamamlanan ve üçüncü etabı da bitmek üzere olan TOKİ konutlarının dördüncüsü için kollar sıvandı.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ve AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, Ereğli’ye 4. Etap TOKİ konutlarının kazandırılması için kolları sıvadı.

Ankara’da bir dizi görüşmelerde bulunan Milletvekili Halil Etyemez ve AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun Çevre ve Şehircilik Bakanlığı TOKİ Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk'ü ziyaret ederek Ereğli hakkında görüştüler.

Talep İletildi

Ereğli’de geçtiğimiz yıl yapımına başlanan ve tamamlanmak üzere olan TOKİ 3. Etap konutlarının bir an önce tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesi konusunda hemfikir olunan görüşmelerin ardından 4. Etap konutların kazandırılması ile ilgili de bilgi alışverişi yaptılar.

Milletvekili Halil Etyemez ve AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun Ereğli’ye 4. Etap TOKİ konutlarının ihtiyaç olduğunu belirterek taleplerini ilettiler ve söz konusu talep görüşmelere alındı.

Yeni Sanayi Can Bulacak

TOKİ konutlarının ardından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı TOKİ Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk ile Ereğli’ye kazandırılması planlanan Yeni Sanayi Sitesi hakkında da bilgi alış verişi yapan AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ve AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, görüşmelerden olumlu ve memnun ayrıldılar.

Okunma : 1921
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğli’de ürküten gelişme
06 Aralık 2019 Okunma: 15942 Asayiş
Ereğli’de maç sonrası facia
09 Aralık 2019 Okunma: 14157 Gündem
Ereğli Cezaevinde yatıyordu: Ağırlaştırılmış müebbet aldı
07 Aralık 2019 Okunma: 9159 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın