Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Ocak 2019 Pazartesi
Faruk Arıkaymak Adaylığını Açıkladı
2019’da yapılması planlanan yerel seçimlerde Toros Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıklayan Faruk Arıkaymak; “Birlik ve beraberlik için adayım” dedi.
Kategori : Gündem
16 Mayıs 2018 03:59
 
Faruk Arıkaymak Adaylığını Açıkladı

2019’da yapılması planlanan yerel seçimlerde Toros Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıklayan Faruk Arıkaymak; “Birlik ve beraberlik için adayım” dedi.

Konya Ereğli’de Toros Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu ifade eden Ereğli Belediyesi çalışanlarından Faruk Arıkaymak, yaptığı açıklamada;

“Birlik beraberlik içinde adaletli ve sınırsız hizmet için adayım. Toros Mahallesinin sadece bir mahalle olarak kalmaması ve yeni bir vizyona sahip olabilmesi için çaba göstereceğim” dedi.

Faruk Arıkaymak; Ereğli’nin en önemli ve en büyük mahallerinden olan Toros Mahallesinin değişime hazır olduğunu ifade ederek; Uzun yıllar belediye bünyesinde çalışma hayatımda çok sayıda tecrübe edindim ve yerel yönetimlerde pek çok konuya vakıf oldum. Bu kapsamda mahallemizin canlanması için elimden gelen gayreti göstereceğim” dedi.

Arıkaymak; “Toros Mahallesi kurulduğundan bu yana Mahalle sakini olarak, gördüğümüz eksiklerin yapılması için muhtar adaylığımı açıklıyorum. Buna bağlı olarak halkımızın sorunlarını gerek bürokratlara gerek siyasetçilere iletmek için bu göreve talip oldum. Muhtarlığın bir ticaret işi olmadığını ve gönül işi olduğunu göstermek için yaşadığım mahalleyi elit bir anlayışla yönetmek için adayım.

Faruk Arıkaymak; "Mahalle sakimlerinin yerel yönetimin imkanlarından en iyi şekilde faydalanabilmesi, daha huzurlu ve gelişmiş bir mahallede yaşamanın mutluluğunu yaşayabilmeleri için elimden gelen tüm gayreti edindiğim tecrübelerle göstereceğime inandığım bu göreve talip olduğumu şimdiden tüm mahalle sakinlerimize duyurur ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

Arıkaymak; “İçinde bulunduğumuz Ramazan ayının tüm Müslümanlara hayırlar getirmesini temenni ediyor, diğer tüm adaylara da başarılar diliyorum” dedi.

Okunma : 4123
AYD HABER İÇİ SAĞ
kent gaz
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
Gündem haberleri
SON DAKİKA: Ereğli için ittifak kararı verildi
17 Ocak 2019 Okunma: 17201 Gündem
Oprukçu’dan Bağımsız Adaylık Sinyali
19 Ocak 2019 Okunma: 14822 Siyaset
Musa Yılmaz’dan İttifak sonrası ilk açıklama
18 Ocak 2019 Okunma: 14192 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın