Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

06 Haziran 2020 Cumartesi
Gerçekleri Yazmanın Sonucu
Kim ne derse desin! Seçim sürecinde Ereğli halkı yaşanan gelişmeleri en ince ayrıntısına kadar ereglihaberleri'nden takip etti.
Kategori : Gündem
18 Nisan 2019 20:27
 
Gerçekleri Yazmanın Sonucu

Kim ne derse desin! Seçim sürecinde Ereğli halkı yaşanan gelişmeleri en ince ayrıntısına kadar ereglihaberleri'nden takip etti. 

Yaklaşık 5 ay önce Saraç Medya çatısı altına geçen ve sadece doğruları yazma, halkın haber alma özgürlüğünü kısıtlamama düşüncesiyle yola çıkan Genel Yayın Yönetmeni Özcan Saraç yaptığı haberler ile dikkatleri çekti. 

Kısa sürede ekibini oluşturarak farklı bir çalışmaya imza atan Özcan Saraç sosyal medyanın artık televizyonlardan daha güçlü olduğunu belirtti. Gazeteci Umut Yaygır ile ' Siyaset Arenası' programına başladı. 

Program ereglihaberleri.com ve ereglihaberleri facebbok sayfasından reyting rekorları kırdı. ereglihaberleri.com attığı manşetler ile dikkat çekti. 

Bu zaman zarfı içerisinde yalaka, yandaş basın diyenler oldu. Yüklü miktarda para ile iş yaptığımızı söyleyenlerin sayısı arttı. Çünkü kulaktan kulağa ortaya atılan yalan yayıldı. Bazı medya mensupları da vergiye bağlı değiller merdiven altı iş yapıyorlar diye yaygara koparttı. 

'Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır' sözünü benimseyen Özcan Saraç, hep bu doğrultuda hareket etti. Tehdit edenlere boyun eğmedi. 

VEE SONUÇ!

Sonuç olarak ereglihaberleri.com şu an Ereğli ve çevresinde en çok okunan haber sitesi oldu. Sitelerin tıklanma oranlarını belirleyen kuruluş olan alexa Ereğli ve çevresinde en çok tıklanan haber sitesi www.ereglihaberleri.com'dur verilerini sundu.

Hergün binlerce kişinin ziyaret ettiği ereglihaberleri.com Saraç Medya çatısı altında güzel haberler yapmaya devam edecek.

Okunma : 5275
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son dakika: Hayata tutunamadı
05 Haziran 2020 Okunma: 22511 Gündem
Son Dakika: Ereğli’de sıcak gelişme
05 Haziran 2020 Okunma: 14006 Ulusal Haberler
Ereğli’de devrilen tırın şoförü hayatını kaybetti
02 Haziran 2020 Okunma: 13021 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın