Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

05 Nisan 2020 Pazar
Gün, Birlik Olma Günüdür
Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, “Gün birlik olma günüdür” dedi.
Kategori : Gündem
28 Şubat 2020 19:13
 
Gün, Birlik Olma Günüdür

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, “Gün birlik olma günüdür” dedi.

MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, gündeme ilişkin açıklama yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan;

Allah korkusu taşımayan katil Esad ve ona bağlı it sürüleri Regaip Kandilimizi kana bulamış, yüreğimize ateş düşürmüş; gözü yaşlı analarımızın bağrını delip, Türk milletini acı ve yasa boğmuşlardır. Ellerin semaya açıldığı mübarek gecede; Müslüman Türk Milletinin dualarında ve gönlünde kahraman Türk askeri vardı.

İdlib’de yaşanan hain saldırıda 33 kahramanımız şehit olmuş, 32 kahramanımız ise yaralanmıştır. Acımız çok büyüktür. Liderimiz Devlet Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi’nin, milli bekamızın emniyete alınması için, hükümetin alacağı siyasi ve askeri her karar, her uygulama, her tasarrufun bedeli ne olursa olsun yanında duracağı ve destekçisi olacağını açıklamıştır. Bizler bu kararın sonuna kadar arkasında duracağız, verilecek her görevi hakkıyla yerine getireceğiz.

Zor bir coğrafyada, adaletin hakim olmasına çalışan ateşle imtihan edilen asil bir milletin ferdiyiz. Tarih göstermiştir ki, bizim medeniyetimiz gözyaşı medeniyetidir. Bunun için çok acılar çektik. Ama her şeye rağmen Kur’an’ı, bayrağı, hakkı ve vicdanı hep el üstünde tuttuk, tutacağız. Gün birlik olma günüdür.