Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Temmuz 2019 Salı
Havuzu ben yapayım Adem Erdal mayosunu giysin gelsin
Ereğli bağımsız belediye meclis üyesi adayı Nurullah Yılmaz; “Ereğli’ye koskoca bakan gelmiş siz tutup havuz istiyorsunuz ben bir Ereğlili olarak çok utandım” dedi.
Kategori : Gündem
23 Mart 2019 21:57
 
Havuzu ben yapayım Adem Erdal mayosunu giysin gelsin

Ereğli bağımsız belediye meclis üyesi adayı Nurullah Yılmaz; “Ereğli’ye koskoca bakan gelmiş siz tutup havuz istiyorsunuz ben bir Ereğlili olarak çok utandım” dedi.

Ereğli Haberleri’nde canlı olarak sunulan Siyaset Arenası programına konuk olan Ereğli bağımsız belediye meclis üyesi adayı Nurullah Yılmaz; “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Ereğli’ye gelmiş, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay Ereğli’ye gelmiş, bizim aday da çıkmış havuz istiyor. Ben bir Ereğlili olarak gerçekten çok utandım. Koskoca bakanın önünde konuşulacak ve istenilecek bir şey değil” dedi.

Adem Erdal Mayosunu giysin gelsin

Yılmaz; “Siz bir şehrin belediye başkan adayısınız biraz mantıklı şeyler isteyin, havuz dediğiniz nedir ki ben yapayım size bir havuz. Bize yer göstersinler ben çocuğumun çoluğumun hayrı için yarı olimpik bir havuz yapayım ve Ereğli Belediyesi’ne hibe edeyim. Sayın Adem Erdal da mayosunu giysin gelsin. Bir bakandan bu tür şeyler istenmez, ben çok üzüldüm ve utandım” dedi.

15 Temmuz Akşamı Neredeydiniz?

15 Temmuz ihanet ve darbe girişimi akşamı oğlunun düğünü olduğunu ve dünü yarıda bırakarak meydanlara çıktığını ifade eden Nurullah Yılmaz; “Yapmayın arkadaşlar herkes vatan sevdalısıdır. Biz de vatanımızı milletimizi severiz. Ben oğlumun düğününü yarıda bırakıp geldim meydana Sayın Adem Erdal o gece neredeydi? Ne zaman geldi? Buna cevap versin. Sadece kendileri mi vatanı seviyor?” dedi.

Belkaya’da temiz su yok

Nurullah Yılmaz; “Belkaya mahallesinin altyapı sorunu büyük, su problemi var, kanalizasyon sorunu var, Ereğli’nin bazı mahallelerinde doğalgaz yok siz tutmuşsunuz Belkaya’ya doğalgaz sözü veriyorsunuz. Sayın Erdoğan’ın etrafında bir zehirli sarmaşık var Sayın Erdoğan bazı şeyleri göremiyor. Belkayalı vatandaşlarımıza daha önce hijyenik bir su sağlayın, vatandaş temiz suya kavuşsun. Doğalgaz daha sonraki iş” dedi.

Okunma : 4715
AYD HABER İÇİ SAĞ
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğli’de hareketli gece: Ölü bulunmuştu
23 Temmuz 2019 Okunma: 10733 Asayiş
Son Dakika: Feci kazada 7 kişi öldü
21 Temmuz 2019 Okunma: 9093 Asayiş
Tezkeresini aldı, kazada hayatını kaybetti
20 Temmuz 2019 Okunma: 7843 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın