Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

12 Kasım 2019 Salı
Kimono
Daha çok uzak doğunun giydiği kültürel bir giysi olan kimono, rahatlık ve şıklık bakımından oldukça tercih edilmektedir.
Kategori : Gündem
18 Haziran 2019 15:42
 
Kimono

Daha çok uzak doğunun giydiği kültürel bir giysi olan kimono, rahatlık ve şıklık bakımından oldukça tercih edilmektedir. Özellikle bahar ve yaz aylarının gelmesi ile iyice vazgeçilmez bir ürün halini almıştır. Siz de kombinlerinize renk katmak ister ve cıvıl cıvıl desenler taşımak isterseniz kimono modelleri ile bu stili oluşturmanız mümkün. Hem gece hem gündüz giyilebilme fırsatı ile istediğiniz gibi kombin etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Hem Gece İçin Hem de Günlük Kullanılabilir

Genel olarak hareketli bir yapıya sahip olsalar da kimononuzu günlük olarak da değerlendirebilirsiniz. Özellikle kıssa şortlar ve eteklerle tercih edilen bu modeller uzun elbiselerle de gayet uyumlu olabilmektedir. Bu sayede bohem bir havaya sahip olabilişiniz. Tatillerin ve festivallerin vazgeçilmezi olan kimonolar, spor şıklığında da yanınızda yer alabilir. Aynı zamanda doğadan esinlenilerek tasarlanan bu modeller, plajlarda bikini üstünüz için şık bir görüntü oluşturacaktır. Ayrıca bunaltıcı yaz sıcaklarını da hafifletmektedir. Siz de https://www.5in1canpolat.com/lacivert-desenli-kimono-elbise-6620 linki üzerinden istediğiniz kimono modellerini inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Okunma : 1800
Gündem haberleri
Saçkıran Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
08 Kasım 2019 Okunma: 20550 Sağlık
Şifa Kaynağı Termiye
08 Kasım 2019 Okunma: 7447 Kültür Sanat
Nişana gidiyorlardı silahlı saldırıya uğradılar
09 Kasım 2019 Okunma: 6904 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın