Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Temmuz 2019 Salı
Kimono
Daha çok uzak doğunun giydiği kültürel bir giysi olan kimono, rahatlık ve şıklık bakımından oldukça tercih edilmektedir.
Kategori : Gündem
18 Haziran 2019 15:42
 
Kimono

Daha çok uzak doğunun giydiği kültürel bir giysi olan kimono, rahatlık ve şıklık bakımından oldukça tercih edilmektedir. Özellikle bahar ve yaz aylarının gelmesi ile iyice vazgeçilmez bir ürün halini almıştır. Siz de kombinlerinize renk katmak ister ve cıvıl cıvıl desenler taşımak isterseniz kimono modelleri ile bu stili oluşturmanız mümkün. Hem gece hem gündüz giyilebilme fırsatı ile istediğiniz gibi kombin etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Hem Gece İçin Hem de Günlük Kullanılabilir

Genel olarak hareketli bir yapıya sahip olsalar da kimononuzu günlük olarak da değerlendirebilirsiniz. Özellikle kıssa şortlar ve eteklerle tercih edilen bu modeller uzun elbiselerle de gayet uyumlu olabilmektedir. Bu sayede bohem bir havaya sahip olabilişiniz. Tatillerin ve festivallerin vazgeçilmezi olan kimonolar, spor şıklığında da yanınızda yer alabilir. Aynı zamanda doğadan esinlenilerek tasarlanan bu modeller, plajlarda bikini üstünüz için şık bir görüntü oluşturacaktır. Ayrıca bunaltıcı yaz sıcaklarını da hafifletmektedir. Siz de https://www.5in1canpolat.com/lacivert-desenli-kimono-elbise-6620 linki üzerinden istediğiniz kimono modellerini inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Okunma : 1162
Gündem haberleri
Ereğli’de hareketli gece: Ölü bulunmuştu
23 Temmuz 2019 Okunma: 11162 Asayiş
Son Dakika: Feci kazada 7 kişi öldü
21 Temmuz 2019 Okunma: 9105 Asayiş
Tezkeresini aldı, kazada hayatını kaybetti
20 Temmuz 2019 Okunma: 7852 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın