Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

22 Ocak 2019 Salı
Konya’da Erdoğan’a Destek Kampanyası
AK Parti’nin 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’a destek için başlatılan bağış kampanyasına Konya'dan destek verdi.
Kategori : Gündem
23 Mayıs 2018 23:33
 
Konya’da Erdoğan’a Destek Kampanyası

AK Parti’nin 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’a destek için başlatılan bağış kampanyasına Konya'dan destek verdi.

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Milletvekili adayları ve pek çok teşkilat mensubu Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odası önünde bir araya gelerek orada bulunan banka şubesinde kampanyaya bağışta bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a her türlü desteği vermek istediklerini söyleyen AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, “Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde adaylara dönük bu çalışmalarda biz de kendi adayımız olan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a her yönlü desteğimizi vermek istiyoruz. Yeni dönem Türkiye için oldukça önemli. Halkın seçtiği ilk cumhurbaşkanı olan değerli cumhurbaşkanımız 24 Haziran’da tekrar milletten alacağı büyük destekle yoluna devam edecek. Bizler de onun yol arkadaşları olarak, onun adayları olarak bu desteğimizi burada tekrar ortaya koyuyoruz” dedi.

“Erdoğan’a en yüksek desteği vermek için çalışıyoruz”

Yapılan bağışın miktarından ziyade karınca misali safların belli olması adına önemli olduğuna değinen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da, “24 Haziran seçimlerine çok az süre kaldı. Seçim çalışmalarımız da başlamış oldu.

Seçim Koordinasyon Merkezinin açılmasıyla birlikte bizler de saha çalışmaları yapıyoruz. Burada önemli olan yatırılan bağışın miktarı değil, karınca misali safımızın belli olması. Bizler bugün bunu il başkanımızla birlikte başlatmış oluyoruz. Tüm Konyalı hemşehrilerimizin de destek olmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Recep Tayyip Erdoğan’a en yüksek desteği vermek için çalışmalar başlattıklarını belirten AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta ise, “Seçimlere startımızı vermiş bulunuyoruz. Adaylarımızın belli olmasıyla birlikte hepimiz sahalardayız. Konya’dan Cumhurbaşkanımıza en yüksek desteği verme sözüyle yola çıktık. Allah Cumhurbaşkanımızın yolunu açık eylesin” diye konuştu.

Okunma : 783
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
kent gaz
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
Gündem haberleri
Oprukçu’dan Bağımsız Adaylık Sinyali
19 Ocak 2019 Okunma: 15011 Siyaset
Musa Yılmaz’dan İttifak sonrası ilk açıklama
18 Ocak 2019 Okunma: 14222 Siyaset
Oprukçu’dan Son Dakika Açıklaması
19 Ocak 2019 Okunma: 9645 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın