Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

07 Ağustos 2020 Cuma
“Korona testi pozitif çıkanlardan biri de benim!” dedi ve…
Ereğlili genç, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda; “Bugün koronavirüs testi pozitif çıkanlardan biri de benim” dedi ve duygularını anlattı.
Kategori : Gündem
04 Temmuz 2020 20:37
 
“Korona testi pozitif çıkanlardan biri de benim!” dedi ve…

Ereğlili genç, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda; “Bugün koronavirüs testi pozitif çıkanlardan biri de benim” dedi ve duygularını anlattı.

Konya Ereğlili Şener Olgun, bugün Ereğli’de rastlanan koronavirüs vakalarından birinin kendisi olduğunu ifade ederek, yaşadıklarını anlattı ve kendisi ile irtibat halinde olan herkesi uyardı.

Ereğlili Şener Olgun, yaptığı paylaşımda;

Sevgili Ereğlililer

Üzülerek söylüyorum ki bugün testi pozitif çıkanlardan biri de benim. Şuan hastanede tedavi altına alındım ve inşallah önce Allah’ın yardımı ve sonra da sevdiklerimin duasıyla bu süreci sağlam atlatacağım” dedi.

Yaşadıklarını anlattı

Hastalık sürecinin dört gün sürdüğünü ifade eden Ereğlili genç, “Hastalığım şiddetli eklem ağrılarıyla başladı. Ateş ve halsizlikle devam etti. İlk test negatif çıkmıştı ancak yapılan ikinci test pozitif çıktı” dedi.

Herkesi uyardı: Bana bir şey olmaz demeyin sakın!

“Şuan tedavi altındayım, ailem ve son iki gün temas halinde olduğum insanlar da karantina altına alındı” diyen Olgun; “Lütfen bana bir şey olmaz demeyin. Çevrenizdeki insanları düşünün, sevdiklerinizi düşünün, sizin yüzünüzden hayattan kopmalarına sebep olmayın” dedi.

Eğer eklem ağrısı hissederseniz!

Eğer eklem ağrısı hissederseniz hemen doktora gidin” diyen Oldun; “Belirtilerini sıraladım, eklem ağrısı ile başlıyor, eğer eklem ağrısı hissederseniz hemen hastaneye gidin. Ateşin 38 olması önemli değil 36.6’nın üstünde de risk olabiliyor. Eğer halsizlik hissederseniz de hemen doktora gidin ve test yaptırın. Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı.

Şener Olgun'a ve tüm hastalara acil şifalar diliyoruz.

 

Okunma : 18552
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Altın fiyatları 3 Ağustos: Anlık, canlı çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar? Altın yükselir mi?
03 Ağustos 2020 Okunma: 42148 Ekonomi
Altın fiyatları 4 Ağustos: Son dakika gram altın fiyatları güne rekorla başladı!
04 Ağustos 2020 Okunma: 36218 Ekonomi
Altın Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı! 5 Ağustos Altın fiyatları
05 Ağustos 2020 Okunma: 23971 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın