Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

06 Haziran 2020 Cumartesi
Mhp Konya'da yeni dönem başladı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Başkanlığında Remzi Karaaslan dönemi başladı.
Kategori : Siyaset
08 Kasım 2019 21:19
 
Mhp Konya'da yeni dönem başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Başkanlığında Remzi Karaaslan dönemi başladı.

İl Başkanlığına atanan Remzi Karaaslan düzenlenen devir teslim töreniyle resmen görevine başladı. Parti yöneticileri ve ilçe başkanlarının katılımıyla il başkanlığında gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan Remzi Karaaslan, bu görevin bir bayrak yarışı olduğunu söyledi.

Karaaslan, “Dava arkadaşlarımızla birlikte bize verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. 50 yıllık geçmişiyle MHP, Türkiye’nin birleştirici gücü, milli ruhu olmuştur. Arkadaşlarımızla birlikte bilgi ve tecrübelerimizi karar alma mekanizmasına aktarmak için istişareler yaparak ülkemize ve Konyamıza faydalı hizmetler sunma gayretinde olacağız” dedi.

"Ülkücüler arasında nifak olmaz"

MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Hüseyin Korkmaz ise “Bu bir bayrak yarışıdır. Önemli olan bayrağı lekelemeden kirletmeden bir başka arkadaşa devretmektir. Bu hep böyle gelmiş ve böylede devam edecektir. Bu vesile ile Konyamıza ve camiamıza hizmet eden herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

MHP Konya Milletvekili Esin Kara da Alparslan Türkeş’in ‘Ülkücü Ülkücünün öz kardeşidir’ sözünü hatırlatarak, birlik ve beraberliğin önemine değindi. Kara “Bayrak yarışında görev alacak bütün arkadaşlarımız liderimizin emrindedir. Hiçbir kimse bir başka şahsın adamı ya da onun sayesinde buraya gelmiş değildir.

Buradaki herkes önce Allah’ın takdiri sonrasında liderimizin takdiriyle buradadır. Bağbuğumuzun dediği gibi, Ülkücü Ülkücünün öz kardeşidir. Ülkücüler arasında nifak olmaz. Burada iki başkanım iki ülkücü kardeşimin yanında yer almanın onurunu yaşıyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Remzi Karaaslan önceki dönem il başkanı Murat Çiçek’e plaket vererek teşekkür etti.

Okunma : 1775
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son dakika: Hayata tutunamadı
05 Haziran 2020 Okunma: 19199 Gündem
Ereğli’de devrilen tırın şoförü hayatını kaybetti
02 Haziran 2020 Okunma: 12639 Asayiş
Son Dakika: Ereğli’de feci kaza!
02 Haziran 2020 Okunma: 11888 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın