Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

24 Mart 2019 Pazar
Mustafa Yıldızdoğan Seydişehir’de Konser Verdi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ereğli’den önce Konya’nın Seydişehir ilçesinde miting düzenledi, miting öncesinde ise Mustafa Yıldızdoğan muhteşem bir konser verdi.
Kategori : Gündem
17 Mart 2019 00:35
 
Mustafa Yıldızdoğan Seydişehir’de Konser Verdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ereğli’den önce Konya’nın Seydişehir ilçesinde miting düzenledi, miting öncesinde ise Mustafa Yıldızdoğan muhteşem bir konser verdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Konya’nın Seydişehir, Ereğli ve Karapınar ilçelerinde miting düzenleyerek muhteşem bir konuşmaya imza atarken binlerce Konyalı Bakan Soylu’yu görmenin ve dinlemenin mutluluğunu yaşadı.

Akıllara soru işareti bırakan olay ise Mustafa Yıldızdoğan’ın Seydişehir’de konser verip Ereğli ve Karapınar’da konserlerini iptal etmesi oldu.

Ereğli’de Bakan Soylu’nun ardından sahneye çıkan Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, yaklaşık 2 dakika sonra sahneden inerek Ereğli’yi terk etti.

Kendisine yönelik eleştirilere saatler sonra sosyal medyadan cevap verdiği iddia edilen Mustafa Yıldızdoğan imzalı bir paylaşım yapıldı.

Paylaşımda Yeni Zelanda’daki Müslümanların katledilmesi nedeni ile konserin iptal edildiği açıklandı. Bu paylaşımı Ereğli’de AK Partili olarak bilinen ve tanınan kişiler de yaptı.

Ancak Yeni Zelanda’da yaşanan olay 15 Mart 2019 Cuma günü yaşandı. Olaydan yaklaşık 24 saat sonra Seydişehir’de konser veren sanatçının, bu konserinden yaklaşık 4 saat sonra Ereğli’de yapılması planlanan konserinin Yeni Zelanda’daki Müslümanların şehit edilmesi gerekçesi ile iptal edildiği açıklandı ve hatta açıklama Ereğli AK Parti teşkilat üyelerinin sosyal medya hesabından yapıldı.

Yapılan açıklamalar, verilen konserler ve verilmeyen konserler akıllarda birçok soru işaretini de beraberinde getirdi.

İŞTE SANATÇI MUSTAFA YILDIZDOĞAN’IN SEYDİŞEHİR’DE 16 MART 2019 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 11.00 SULARINDA VERDİĞİ KONSER:

Okunma : 3406
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Vatandaşa “Boş boş gezme ya” dedi
20 Mart 2019 Okunma: 7700 Siyaset
Halkapınar’da dengeler değişiyor
20 Mart 2019 Okunma: 7207 Siyaset
3 kişi silahla yaralandı
22 Mart 2019 Okunma: 7096 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın