Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Ocak 2019 Pazar
O Gazetenin Haberi Mahkemeye Taşınacak
Ereğli'de yerel yayın yapan bir gazetenin Milli Eğitim Müdürü İradet Genç hakkında ortaya attığı iddialar mahkemeye taşınacak.
Kategori : Gündem
06 Kasım 2018 15:55
 
O Gazetenin Haberi Mahkemeye Taşınacak

Ereğli'de yerel yayın yapan bir gazetenin Milli Eğitim Müdürü İradet Genç hakkında ortaya attığı iddialar mahkemeye taşınacak. 

Konya Ereğli Milli Eğitim Müdürü İradet Genç hakkında çeşitli suçlamalarda bulunan ve konu hakkında gazetelerine çok sayıda isimsiz ihbar geldiğini belirten bu gazete dün de AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez'in muhtar bile olamayacağını yazdı. 

Medeni cesaret gösterdiğini söyleyen gazete yaptığı her iki  habere Hasan Can'ın imzasını attı.

Halil Etyemez'in Konya bölgesinde diğer vekil adayları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oyları sayesinde Milletvekili olduğunu yazan bu gazete  Ereğlili olan Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal'a yer vermeyi de ihmal etmedi.

Uysal ile telefonda görüştüğünü ve kendisine Halil Etyemez'in muhtar bile olamayacağını yazan Hasan Can, aksi takdirde 55 yıllık kalemini kıracağını belirtti. 

TÜM BU İDDİALAR MAHKEMEYE TAŞINACAK

www.ereglihaberleri.com Genel Yayın Yönetmeni Özcan Saraç konu hakkında topladığı bilgilerde her iki haber hakkında Milli Eğitim Müdürü İradet Genç'in savcılığa suç duyusunda bulunduğu bilgisine ulaştı.

Yakın çevresine ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyleyen İradet Genç, konunun takipçisi olacağını ve gazete yetkililerinin mahkemede hesap vereceğini söylediği öğrenildi. 

 

Okunma : 4540
Foto galeri
kent gaz
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
SON DAKİKA: Ereğli için ittifak kararı verildi
17 Ocak 2019 Okunma: 16589 Gündem
Ereğli'de Bomba Alarmı
16 Ocak 2019 Okunma: 13720 Ulusal Haberler
Musa Yılmaz’dan İttifak sonrası ilk açıklama
18 Ocak 2019 Okunma: 13563 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın