Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Ağustos 2019 Pazartesi
Önce aşırı sıcaklar sonra yağmur geliyor
Ereğli ve çevresi için meteorolojiden önemli duyuru geldi; Bölgede önce aşırı sıcaklar sonrasında ise yağmur bekleniyor.
Kategori : Gündem
13 Ağustos 2019 20:02
 
Önce aşırı sıcaklar sonra yağmur geliyor

Ereğli ve çevresi için meteorolojiden önemli duyuru geldi; Bölgede önce aşırı sıcaklar sonrasında ise yağmur bekleniyor.

Meteoroloji'nin tahminlerine göre; çarşamba günü bölge genelinde hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 10 derece kadar üzerine çıkması bekleniyor.

Konya Ereğli’de 14 Ağustos Çarşamba günü yaşanacak olan aşırı sıcakların ardından Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Sıcaklıkların cuma günü kuzeybatı kesimlerden başlayarak ani şekilde azalacağı ve kuzey kesimlerde gök gürültülü sağanağın etkili olacağı tahmin ediliyor.

ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNLERİNE DİKKAT!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, yarın en yüksek hava sıcaklıklarının İç Anadolu, İç Ege, Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun batısında görülmesi bekleniyor.

Ereğli ve çevresinde Çarşamba günü termometrelerin yaz mevsiminin en yüksek sıcaklık değeri olan 3839 dereceye kadar çıkması bekleniyor. Hissedilen sıcaklığın ise daha fazla olacağı tahmin ediliyor.

CUMA YAĞMUR BEKLENİYOR

Cuma gününden itibaren ise yurt genelinde kuzeybatı kesimlerden başlayarak sıcaklıklarda ani azalış ve kuzey kesimlerde gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor.

Ereğli ve çevresinde de gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması bekleniyor.

Sıcak havanın neden olabileceği güneş çarpması, vücutta sıvı kaybı gibi olumsuzluklara karşı özellikle kronik sağlık problemi bulunanlar, 65 yaş üstü olanlar ve çocukların dikkatli olmaları gerekiyor.

Okunma : 2864
Foto galeri
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğli’de yakalanan bomba, cep telefonu ile tuvalette patlatılacakmış
18 Ağustos 2019 Okunma: 6682 Ulusal Haberler
Bir asker yanlışlıkla arkadaşını vurdu
16 Ağustos 2019 Okunma: 5907 Ulusal Haberler
Kahreden görüntüler
16 Ağustos 2019 Okunma: 5573 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın