Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Ağustos 2018 Pazar
Önce dayak yedi sonra şikayet için gittiği karakolda ceza yedi!
  Bayrampaşa'da AVM önüne müşteri almaya giden UBER sürücüsü, 3 taksici tarafından darp edildi.
Kategori : Asayiş
18 Mayıs 2018 12:15
 
Önce dayak yedi sonra şikayet için gittiği karakolda ceza yedi!

 

Bayrampaşa'da AVM önüne müşteri almaya giden UBER sürücüsü, 3 taksici tarafından darp edildi. Karakola gidip şikayetçi olan sürücüye korsan taşımacılıktan 3 bin lira ceza kesildi.

Bayrampaşa'da AVM önüne müşteri almaya giden UBER sürücüsü, 3 taksici tarafından darp edildi. Karakola gidip şikayetçi olan sürücüye korsan taşımacılıktan 3 bin lira ceza kesildi.

Bayrampaşa'da çağrı üzerine bir AVM'nin önüne müşteriyi almaya giden UBER sürücü, 3 taksi şoförü tarafından saldırıya uğradı.

 Aracına tekme, kendisine ise yumruk atıldığını söyleyen sürücü, polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Karakola giden sürücüye burada bir de korsan taşımacılıktan 3 bin lira ceza kesildi.

MÜŞTERİSİNİ BEKLERKEN 3 TAKSİCİ YANINA GELDİ

Olay, dün saat 22.00 sıralarında Bayrampaşa'da bir AVM'nin önünde meydana geldi. İddiaya göre, akşam saatlerinde uygulamadan çağrı alan UBER sürücüsü Yılmaz Kaymakçı(53), minibüsle müşteriyi almak için AVM'nin önüne geldi. 
Sürücü müşteriyi beklediği esnada UBER aracı olduğunu fark eden 3 taksici Kaymakçı'nın yanına geldi.

3 TAKSİCİ UBER ŞOFÖRÜNÜ TEKME TOKAT DARP ETTİ

Şahıslar burada Kaymakçı'ya küfürler ederek aracını tekmeledi. Sürücünün de karşılık vermesi üzerine çıkan arbedede Kaymakçı, şahıslar tarafından darp edildi.

 Olayın ardından hastaneye giderek darp raporu alan sürücü, Yıldırım Polis Merkezine giderek şikayette bulundu.

TEKMELERLE KAPORTAMI YAMULTTULAR"

Olayı anlatan UBER sürücüsü Yılmaz Kaymakçı, "Akşam saatlerinde müşteri talep gönderdi. Talep üzerine AVM'ye gittim. AVM'deki taksi durağındakiler yanaştığım andan itibaren bana küfür etmeye başladı.

 Aracıma saldırdılar, tekmelerle kaportaları yamulttular. Suratıma 2-3 kişi yumruk atmaya başladı ve ağır küfürler ettiler. Bu olayların bu şekilde olacağı kesindir. İnsanlar konuşarak anlaşmalıdır.

 Fakat bunlar konuşarak anlaşmayı tercih etmiyorlar. Bu tip olaylarla anlaşmayı tercih ediyorlar.

 Bunların kişilikleri konusunda ben endişe duyuyorum. Bu şekilde olmasından dolayı ben insanlık adına ve mesleğim adına utanç duyuyorum" dedi.

KARAKOLDA CEZA YEDİ

Öte yandan ifade vermek için polis merkezine giden Kaymakçı bir şok da burada yedi. Polis memurlarına ifadesini veren sürücü, "UBER sürücüyüm" deyince "korsan taşımacılıktan" 3 bin lira para cezası kesildi.

 Aldığı cezayla neye uğradığını şaşıran sürücü, güvenlik kamera görüntülerinin incelenerek saldırganların yakalanmasını istiyor. Polis ekipleri, saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Okunma : 1105
Gündem haberleri
Karaman yolunda can pazarı yaşandı
16 Ağustos 2018 Okunma: 6313 Asayiş
Karşıdan karşıya geçmek isterken arabanın altında kaldı
15 Ağustos 2018 Okunma: 6005 Asayiş
Gökçeyazı’da hayatını kaybeden genç defnedildi
16 Ağustos 2018 Okunma: 5416 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın