Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

18 Haziran 2019 Salı
Oprukçu'ya Destekler Sürüyor
Ereğli Belediyesi'nde Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu ile bazı Meclis üyeleri arasında yaşanılan sözlü tartışma nedeniyle Oprukçu'ya destek mesajları gelmeye devam ediyor.
Kategori : Gündem
13 Haziran 2019 01:37
 
Oprukçu'ya Destekler Sürüyor

Ereğli Belediyesi'nde Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu ile bazı Meclis üyeleri arasında yaşanılan sözlü tartışma nedeniyle Oprukçu'ya destek mesajları gelmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Karslılar ve Erzurumlular Derneği Başkanı Anıl YAVER'den yazılı açıklama geldi. 

Dernek Başkanı Yaver açıklamasında, "Günümüzde mühim bir yerde bulunan birlik ve bütünlük kavramları bireyleri birlikte tutan başlıca ögelerdendir. Birlik ve bütünlüğün sayesinde zor durumlar daha kolay atlatılır ve başarı yolunda daha hızlı ilerlenir. Ereğli Belediye Başkanı ve ekibinin daha aktif çalışabilmesi ve şehrimize hizmet üretebilmesi için halkın temsil yetkisi verdiği Belediye Meclis Üyeleri Ereğlimizin hayrına olan tüm icraatlarda Belediye Başkanına ve yönetimine tam destek vermelidirler.

Birlik ve beraberlik hislerini bulunduran insanların arasından savaşlar, kırgınlıklar veya huzursuz bir ortam olmaz. Onun yerine yardımlaşma ve birliktelik hakim olur. Birlik ve beraberlik hiç bir zaman insana zarar getirmez. Biz aynı topraklarda büyüyüp yetişmiş insanlarız ve kendi içimizde çatışmaları, kavgaları bırakmalıyız. Ereğli'nin gelişmemesi için uğraşan zihniyetlere uymayıp birlik ve bütünlük içinde yaşamımızı sürdürmeliyiz.

Unutmamalıyız ki Ereğli hepimizindir. Konya Büyükşehir Belediyesi ilçemize hizmetlerini ivedilikle devam ettirmeli, üvey evlat muamelesi yapmamalıdır. Halk kararını 31 Martta vermiştir.

Herkes bu karara saygı duymalı ve seçilmiş Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Oprukçu' ya destek vermelidir. Karslılar ve Erzurumlular Derneği olarak Ereğlimizin hayrına yapılacak olan tüm hizmetlerde Oprukçu beye sonuna kadar destek vermeye devam edeceğiz. Umarız ki; seçilmiş olan tüm Meclis üyesi arkadaşlarımızda aynı duyarlılıkta hareket ederek partizanca davranmayıp, yerel anlamda Milliyetçilik yönlerini muhafaza etmelerini arzu ediyoruz.

Okunma : 2627
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Oprukçu, Hangi partiye nasıl geçeceğini açıkladı
17 Haziran 2019 Okunma: 14643 Gündem
Küçük yaşta ki çocuğa taciz iddiası
17 Haziran 2019 Okunma: 9490 Gündem
Tren yollarına 10 gün yaklaşmayın
14 Haziran 2019 Okunma: 9352 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın