Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Temmuz 2019 Salı
Otogar sözü 5 yıl önce de vardı
31 Mart seçimleri yaklaşırken Ereğli’de siyasi partiler de çalışmalarına hız verdi ancak AK Parti’nin 2014 seçimlerinde vaat ettiği projelerin yine tekrarlanması dikkatlerden kaçmadı.
Kategori : Gündem
20 Mart 2019 21:48
 
Otogar sözü 5 yıl önce de vardı

31 Mart seçimleri yaklaşırken Ereğli’de siyasi partiler de çalışmalarına hız verdi ancak AK Parti’nin 2014 seçimlerinde vaat ettiği projelerin yine tekrarlanması dikkatlerden kaçmadı.

Konya Ereğli’de tüm siyasi partiler ve adaylar çalışmalarını sürdürürken, Ereğli’ye gelen Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Uğur İbrahim Altay, Ereğli’ye yeni bir otogar sözü verdi. Ancak söz konusu yeni otogarın 5 yıl önceki yerel seçimlerde de verilen vaatler arasında olması dikkatlerden kaçmadı.

2014 Mart ayında yapılan yerel seçimler öncesi de vaatlerini sıralayan AK Parti, aynı vaatleri tekrarlamaya devam etti.

O dönemde Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Akyürek’ti bu dönemde ise Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uğur İbrahim Altay, değişen sadece belediye başkan adayları olurken söz verilen ama yapılmayan vaatler aynı kaldı.

Uğur İbrahim Altay: “Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, Ereğli’ye yeni bir otogar yapacaklarını belirterek, “Adem bey bizden böyle bir talepte bulundu. Bizde söz verdik. İlk kez de bu yatırımı buradan açıklıyorum. Ereğli’ye hayırlı olsun” diye konuştu.

İŞTE AK PARTİ’NİN 2014’DE VERDİĞİ OTOGAR SÖZÜ:

Taş evler sözü de tekrarlandı

2014 yılında Üçlü olacağız güçlü olacağız sözleri ile vaatlerini sıralayan AK Parti Konya Büyükşehir Belediyesi, yine o dönemde de taş evler projesini Ereğli halkına sunmuştu, yıl 2019 oldu yine erken seçimler ve yine taş evler projesi Ereğli halkına servis edildi.

ERT televizyonunda konuşan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay; “Taş Evler Projemizin birinci etabına başlayacağız. Bu bölgemizi de Ereğli’mizin kültür sanat ve turizmine kazandıracağız” dedi.

2014 YILINDAKİ TAŞEVLER VAADİ:

Ereğli halkına 5 yıl önce verilip te tutulmayan sözlerden biri de otopark sorununa yçnelik çözüm projeleri oldu.

Okunma : 4248
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
Son Dakika: Feci kazada 7 kişi öldü
21 Temmuz 2019 Okunma: 8931 Asayiş
Tezkeresini aldı, kazada hayatını kaybetti
20 Temmuz 2019 Okunma: 7657 Gündem
İki otomobil çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı
21 Temmuz 2019 Okunma: 6115 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın