Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Ocak 2019 Pazartesi
Öyle bir şey için intihar etmek istedi ki!
AKILLARA ZARAR OLAYDA 38 YTAŞINDAKİ ADAMIN NE İÇİN İNTİHARA KALKIŞTIĞINI GÖRÜNCE ŞOK OLACAKSINIZ.
Kategori : Asayiş
17 Mayıs 2018 12:20
 
Öyle bir şey için intihar etmek istedi ki!

AKILLARA ZARAR OLAYDA 38 YTAŞINDAKİ ADAMIN NE İÇİN İNTİHARA KALKIŞTIĞINI GÖRÜNCE ŞOK OLACAKSINIZ.

Edinilen bilgiye göre, sanatçı Kadir İnanır'ı görmek istediğini, o yüzden ünlü sanatçının memleketi Fatsa'ya kadar geldiğini söyleyen 38 yaşındaki Yılmaz Çakır, bir binanın 5. katına çıktı.

 Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Çevrede güvenlik tedbirlerinin alınmasının ardından, polislerle Yılmaz Çakır arasında ikna çalışmaları başladı.

''HEP AKLIM KENDİSİNDE''

Polisin 2 saat süren ikna çalışmaları sonuç verdi ve Yılmaz Çakır aşağı inmeyi kabul etti.

 Kadir İnanır sevgisi yüzünden intihar teşebbüsünde bulunduğunu ifade eden Yılmaz Çakır, "Karabüklüyüm ve ailemle birlikte buraya zor şartlarla geldim.

 Kadir İnanır sevgisi yüzünden psikolojim bozuldu. Kendisini gerçek babamdan daha çok seviyorum. Hep aklım fikrim kendisinde."dedi.

İSTANBULDA'DA İNTİHARA KALKIŞMIŞ!

Kadir İnanır'ı görebilmek için daha önce de İstanbul'a geldiğini belirten Çakır, "Kaç kere kendisi ile görüşmek için İstanbul'a gittim fakat hiç birinde de görüşemedim.

 İstanbul'da da intihara kalkıştım onunla görüşebilmek için fakat beni kandırarak aşağı indirdiler. 'Kadir İnanır ile görüştürüyorum' deyip beni kandırdılar. Bana memleketi Fatsa'da olduğu söylendi.

 Ben de hemen buraya gelmek için yardım toplaya toplaya geldim. Buraya geldim ve kendisinin burada olmadığı görünce çok üzüldüm.

 Ben çocuklarıma bile oynadığı filmlerdeki karakterlerin isimlerini koydum. Kendisi ile bir kez görüşmek istiyorum. Ben onun çobanı olmak istiyorum. Küçüklüğümden bu yana geliyor ona karşı hayranlığım.

 Kendisi ile bir kez yüz yüze görüşsem dünyanın en mutlu insanı ben olurum" diye konuştu.
Ailesi ile Fatsa'da bir parkta kaldığını ifade eden Yılmaz Çakır, polis ekiplerince ifadesi alınmak üzere Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

 

Okunma : 2064
Gündem haberleri
SON DAKİKA: Ereğli için ittifak kararı verildi
17 Ocak 2019 Okunma: 17201 Gündem
Oprukçu’dan Bağımsız Adaylık Sinyali
19 Ocak 2019 Okunma: 14814 Siyaset
Musa Yılmaz’dan İttifak sonrası ilk açıklama
18 Ocak 2019 Okunma: 14190 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın