Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Ocak 2019 Pazar
Özel Toros Sağlık Meslek Lisesi Öğrencilerine Özel İndirim
EREĞLİ ÖZEL TOROS SAĞLIK MESLEK LİSESİNE KAYIT YAPTIRACAK OLAN 9’UNCU SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI.
Kategori : Gündem
17 Ağustos 2018 17:55
 
Özel Toros Sağlık Meslek Lisesi Öğrencilerine Özel İndirim

EREĞLİ ÖZEL TOROS SAĞLIK MESLEK LİSESİNE KAYIT YAPTIRACAK OLAN 9’UNCU SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Konya Ereğli Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile Özel Toros Anadolu Sağlık Meslek Lisesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde 9. Sınıf öğrencilerini bu okula kayıt ettirmek isteyen esnaflara % 20 indirim uygulanacak.

Konu hakkında basın açıklaması yapan Ereğli Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Oymak, “Esnaflarımıza yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Bugün Özel Toros Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile yaptığımız protokol ile esnaflarımıza güzel bir müjde daha veriyoruz. Esnaflarımız 9. Sınıf öğrencilerini bu okula kayıt ettirmeleri halinde % 20 imkânından yararlanacaklar” dedi.

Kooperatif Başkanı Oymak, kredilerin devam ettiğine de vurgu yaparak, “Geçmiş dönemde kredi çeken esnaflarımızın içi rahat olsun. Çünkü o dönemde çekilen kredilerin faiz oranları değişmedi. Hükümetimiz bu konuda bizlere sahip çıktı. İnşallah yaşanan sıkıntılar kısa sürede çözülecektir” dedi.

Özel Toros Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Mustafa Sarı ise projenin hayırlı olması dileyerek, “Esnaflarımızın zor günler geçirdiğini biliyoruz. Onlara katkı sağlamak adına böyle bir projeye imza attık. Okulumuzu tercih edecek esnaf çocukları % 20’lik indirimden yararlanacaklar” diye konuştu.

EREĞLİ’DE ÖZEL LİSE EĞİTİMİNDE BAŞARILARIYLA ADINDAN SIKÇA BAHSETTİREN ÖZEL TOROS SAĞLIK MESLEK LİSESİ SAĞLIKLI OKUL SAĞLIKLI TERCİH YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR.

ÖZEL TOROS SAĞLIK MESLEK LİSESİ
Adres: Toros Mahallesi Kuran Kursu Caddesi
Güney Sokak No:9 Ereğli/Konya
Telefon: 0-332 777 90 06
E-posta: bilgi@torosasml.com

Okunma : 1861
zafer eğitim
kent gaz
AYD HABER İÇİ SAĞ
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
SON DAKİKA: Ereğli için ittifak kararı verildi
17 Ocak 2019 Okunma: 16589 Gündem
Ereğli'de Bomba Alarmı
16 Ocak 2019 Okunma: 13720 Ulusal Haberler
Musa Yılmaz’dan İttifak sonrası ilk açıklama
18 Ocak 2019 Okunma: 13563 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın