Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

25 Ocak 2020 Cumartesi
Özgür Averi, İttifak Holding’i tebrik etti
Konyaspor’la sponsorluk anlaşmasına varan Konya’nın marka ismi İttifak Holding’i Ereğlili iş adamı Özgür Averi tebrik etti.
Kategori : Gündem
13 Eylül 2019 20:11
 
Özgür Averi, İttifak Holding’i tebrik etti

Konyaspor’la sponsorluk anlaşmasına varan Konya’nın marka ismi İttifak Holding’i Ereğlili iş adamı Özgür Averi tebrik etti.

Konya’da inşaattan gıdaya kadar pek çok alanda faaliyetlerini yürüten ve çok sayıda kişiyi istihdam ederek Konya ve ilçelerinin ekonomisine büyük katkı sağlayan İttifak Holding, Konyaspor’un 2022 yılına kadar resmi sponsoru oldu.

Konyaspor ile 2022 yılına kadar isim sponsorluğu konusunda anlaşmaya varan İttifak Holding’i tebrik eden Ereğlili iş adamı Özgür Averi; “Daha önce uzun yıllar bünyesinde çeşitli kademelerde görev yaptığım İttifak Holding’in her geçen gün büyüyerek Türkiye ekonomisinde söz sahibi bir firma olması ve en son spora ve sporcuya verdiği destekle büyüklüğünü bir kez daha göstermesi herkesi memnun etmiş ve gururlandırmıştır” dedi.

Averi; “Beş yıldır üst üste Konyaspor’a forma ve tribün sponsorluğu yapan İttifak Holding’in,  spora ve Konyaspor’a yıllardır sürdürdüğü desteğini yeni bir boyuta taşıyarak Konyaspor’a isim sponsoru olması, bizleri mutlu etmiştir” dedi.

Uzun yıllar holding bünyesinde görev aldığını hatırlatan Averi; “Meslek hayatıma İttifak Holding bünyesinde başladım ve bu günlere gelmemizde şirketimizin değerli yöneticilerinin büyük desteğini gördüm. Bizler ekonomi dünyasında varlık gösterirken bizlerin önünü açan İttifak Holding’in değerli yöneticilerini elde ettikleri başarılardan dolayı bir kez daha kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Okunma : 1654
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Oprukçu: O partiye geçerim! İstifa dilekçem de cebimde…
23 Ocak 2020 Okunma: 15431 Siyaset
Son dakika: Şiddetli depremden Ereğli de sallandı
24 Ocak 2020 Okunma: 12671 Gündem
Kız kardeşine 'cinsel istismar' sanığı ağabeye 30 yıl hapis cezası
22 Ocak 2020 Okunma: 6113 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın