Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Şubat 2019 Salı
Polis onlar için pasta kesti
Ereğli Emniyet Müdürlüğü Ekipleri 3 Aralık Engelliler günü programı kapsamında muhteşem bir çalışmaya imza atarak gönülleri fethetti.
Kategori : Gündem
05 Aralık 2018 20:03
 
Polis onlar için pasta kesti

Ereğli Emniyet Müdürlüğü Ekipleri 3 Aralık Engelliler günü programı kapsamında muhteşem bir çalışmaya imza atarak gönülleri fethetti.

Konya Ereğli Polisi, her zaman ve her yerde vatandaşların bir parçası olmaya devam ederken, bugün de engelli öğrencilerin gönüllerini fethetti.

Konya Ereğli Emniyet müdürlüğü ekipleri, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri çerçevesinde, ziyaret ettikleri Şehit Mustafa Yurter İş Okulu öğrencilerine büyük mutluluk yaşattılar.

Amaçlarının konu ile ilgili olarak farkındalık oluşturmak olduğunu açıklayan Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, bu etkinlikler kapsamında Ereğli Şehit Mustafa Yurter İş Okulu öğrencilerini ziyaret ederek onlarla güzel bir gün geçirdik, ifadelerini kullandılar.

Öğrenciler için hazırlanan özel pastayı polislerle birlikte kesen özel öğrenciler büyük mutluluk yaşadılar.

Programla ilgili olarak konuşan Şehit Mustafa Yurter İş Okul Müdürü Abdullah Özer; “Bu özel günde öğrencilerimizi ve bizi yalnız bırakmayan Emniyet Müdürlüğümüzün kıymetli yetkililerine sonsuz teşekkür ediyorum. Bizleri ve öğrencilerimizi mutlu ettiler” dedi.

Yapılan etkinlik ve Dünya Engelliler Gününe dikkat çektikleri ve farkındalık oluşturdukları için başta Emniyet Müdürümüz Sayın Necdet Ercan ve Emniyet Teşkilatını kutluyor, başarılar diliyoruz.

Okunma : 1139
Foto galeri
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Hüseyin Oprukçu; Adem Erdal ziyaretime geldi ve…
15 Şubat 2019 Okunma: 7022 Siyaset
Oprukçu; Adem Erdal’ın tüm uygulamaları yargıda iptal edildi
15 Şubat 2019 Okunma: 6572 Gündem
Oprukçu: Sayın Erdal Yol Arkadaşını Bırakıp Kaçtı
16 Şubat 2019 Okunma: 5078 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın