Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

10 Aralık 2018 Pazartesi
Polis onlar için pasta kesti
Ereğli Emniyet Müdürlüğü Ekipleri 3 Aralık Engelliler günü programı kapsamında muhteşem bir çalışmaya imza atarak gönülleri fethetti.
Kategori : Gündem
05 Aralık 2018 20:03
 
Polis onlar için pasta kesti

Ereğli Emniyet Müdürlüğü Ekipleri 3 Aralık Engelliler günü programı kapsamında muhteşem bir çalışmaya imza atarak gönülleri fethetti.

Konya Ereğli Polisi, her zaman ve her yerde vatandaşların bir parçası olmaya devam ederken, bugün de engelli öğrencilerin gönüllerini fethetti.

Konya Ereğli Emniyet müdürlüğü ekipleri, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri çerçevesinde, ziyaret ettikleri Şehit Mustafa Yurter İş Okulu öğrencilerine büyük mutluluk yaşattılar.

Amaçlarının konu ile ilgili olarak farkındalık oluşturmak olduğunu açıklayan Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, bu etkinlikler kapsamında Ereğli Şehit Mustafa Yurter İş Okulu öğrencilerini ziyaret ederek onlarla güzel bir gün geçirdik, ifadelerini kullandılar.

Öğrenciler için hazırlanan özel pastayı polislerle birlikte kesen özel öğrenciler büyük mutluluk yaşadılar.

Programla ilgili olarak konuşan Şehit Mustafa Yurter İş Okul Müdürü Abdullah Özer; “Bu özel günde öğrencilerimizi ve bizi yalnız bırakmayan Emniyet Müdürlüğümüzün kıymetli yetkililerine sonsuz teşekkür ediyorum. Bizleri ve öğrencilerimizi mutlu ettiler” dedi.

Yapılan etkinlik ve Dünya Engelliler Gününe dikkat çektikleri ve farkındalık oluşturdukları için başta Emniyet Müdürümüz Sayın Necdet Ercan ve Emniyet Teşkilatını kutluyor, başarılar diliyoruz.

Okunma : 572
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
kent gaz
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
Mis gibi mayalı
08 Aralık 2018 Okunma: 15925 Kültür Sanat
O Cinayet Aydınlatıldı: 2 Kişi Tutuklandı
07 Aralık 2018 Okunma: 8414 Asayiş
Ereğli’ye Kar ve Yağmur Geliyor
09 Aralık 2018 Okunma: 3788 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın