Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Ocak 2019 Pazartesi
Takip Programı: Temel Özellikleri ile En İyisi
İnternet kullanımındaki eşi benzeri görülmemiş artış ve bir sürü uygulamaya ve araca erişim yüzünden bir ebeveynin çocuklarının veya bir işverenin bile çalışanlarının nelerle ilgilendiklerine dikkat etmesi zorunlu hale gelmektedir.
Kategori : Gündem
15 Mayıs 2018 14:42
 
Takip Programı: Temel Özellikleri ile En İyisi

İnternet kullanımındaki eşi benzeri görülmemiş artış ve bir sürü uygulamaya ve araca erişim yüzünden bir ebeveynin çocuklarının veya bir işverenin bile çalışanlarının nelerle ilgilendiklerine dikkat etmesi zorunlu hale gelmektedir.

Son zamanlarda casus yazılımlar oldukça revaçtalar. İnternet kullanımındaki eşi benzeri görülmemiş artış ve bir sürü uygulamaya ve araca erişim yüzünden bir ebeveynin çocuklarının veya bir işverenin bile çalışanlarının nelerle ilgilendiklerine dikkat etmesini zorunlu hale gelmektedir. Akıllı telefonlar için kullanılabilen pek çok sayıdaki casus uygulama arasından SMS takip programı bu doğrultuda en umut verenlerden biridir.

Takip Uygulaması – En İyi Temel Özellikleri ile Alabileceğinin En İyisi

Şu anda SMS takip programı en çok tercih edilen telefon takip hizmetlerinden biridir. Çocuklarınıza ve çalışanlarınıza ait akıllı telefonlar üzerinden alınan ve gönderilen mesajların takibi ve kontrolü için aslında tek çözümdür.

Birinin cep telefonundaki bütün mesajlarını nasıl takip edeceğinizi araştırıyorsanız araştırmanız SMS Takip Programı ile sonuçlanacaktır. Araç hemen hemen bütün akıllı telefonlar ile uyumludur. Hedef telefonun dünyanın neresinde olduğu önemli değil, paylaşılan mesajları ( ve diğer değerli bilgileri) evinizde ya da ofisinizde oturma rahatlığında takip edebilirsiniz.

Takip App Nasıl Çalışır?

Hedef telefona tek seferlik bir fiziksel erişime ihtiyacınız olacak böylece hedef cihaza uygulamayı yükleyebilirsiniz. Bir kere yapıldıktan sonra casus bir uygulamanın cihazlarına yüklendiğini hedef kimsenin öğrenme imkanı yoktur.

Bu yazılımı kullanmaya başlamak için bir SMS takip programı hesabına ihtiyacınız olacak. Hizmet ile ilgili hesap oluşturmak oldukça kolaydır. Bu adımları dikkatlice takip ediniz ve artık başlayabilirsiniz:

  • Resmi web sitesini ziyaret ediniz.
  • Şimdi Satın Al üzerine tıklayınız.
  • İhtiyaçlarınıza en çok uyan Planı seçiniz.

İşte bu kadar! Telefonunuza ya da bilgisayarınıza uygulamayı indirmek ve ödeme yapmak için ekrandaki yönergeleri takip ediniz. Hedef cihazdaki aracı, hesaba yapılandırdıktan sonra gizli klasörünüze mesajları almaya başlayacaksınız.

Aslında, herhangi bir bilgisayarda ya da tarayıcıda SMS takip programı hesabınıza erişebilirsiniz. Tarayıcı tabanlı uyumluluk ek bir rahatlık sağlayacaktır.

İyi bir SMS Takipçi Yapan Nedir?

Hedefinizdeki kişinin çevrimiçi faaliyetlerini oldukça kolay bir şekilde takip etmek için onu, harika bir seçenek yapan birkaç özellik var. Bahsedilmesi gereken bazı özellikleri:

  • Tuş Kaydedici – Hedef kimsenin tam olarak ne yazdığını kontrol etmenize izin veren bir özelliktir. Bu işlevsellik SMS takip uygulamasında en iyi şekilde çalışır.
  • GPS Takip – Bu temel bir telefon takip uygulamasında mükemmel çalışan bir özelliktir. Şimdi telefonun tam olarak nerede kullanıldığını öğrenebilirsiniz. Artık nerede oldukları konusunda çalışanlarınız ya da çocuklarınız tarafından kandırılmak yok.
  • Arama Geçmişi ve Arama Engelleme – SMS erişimin yanı sıra hedef cihazda yapılan aramaları da takip edebilirsiniz. Aslında araç, uzaktan belirli numaralara aramaları engellemenize izin verir.

Bahsettiğimiz birkaç özelliğin dışında araç bir sürü ilgi çekici şeyle geliyor. Casus Uygulamalar ya da SMS Takipçiler söz konusu olduğu zaman onu en iyi seçeneklerden biri yapan şey iPhone’da ve Android’de Jailbreak ya da Root işlemi olmaksızın kullanılabilmesidir. Bizim en çok sevdiğimiz diğer bir özelliği ise beklentileri karşılayan müşteri desteğidir.

Müşteri desteği herhangi bir araçta veya yazılımda büyük anlam ifade eder ve casus araçlarda ise daha da önemli hale gelir. Bu açıdan SMS takip programı sizi hayal kırıklığına uğratmaz.

Canlı sohbet desteğiyle 7/24 sizin sorularınıza cevap vermeye hazır mükemmel ekip yöneticilerine sahip. Ayrıca, sorunlarınızı iletmeniz biraz zaman alsa da normal E-posta desteği ile de ulaşabilirsiniz. Servis size araçları nasıl kullanacağınıza dair iyi hazırlanmış eğitimler de sunar. Karşılaşabileceğiniz pek çok problem durumunda bilgi esaslı makaleler de oldukça yararlıdır.

Sonuçta, çok fazla teknik ayrıntıya girmeden hedef cihazdaki SMS mesajlarını takip için en iyi seçeneğin bu SMS takip programı olduğunu düşünmekteyiz. Yazılımı yüklemek ve kullanmak kolaydır ve size 24 saat destek sunar. Akıllı telefonunuz için bir casus yazılımda ihtiyaç duyabileceğiniz bütün özellikleri makul fiyatlarla size sunar.

Müsaadenizi istemeden önce, bir casus yazılım kullanmanın gizlilik ihlali endişeleri doğurabileceğini, yasa dışı amaçlar için telefon takibi yapılamayacağını lütfen unutmayın. Çocuklar ebeveynlerinin sorumluluğundadır ancak yetişkin bir çalışanınıza takip uygulaması ile kendisini izleyeceğinizi bildirmelisiniz. Yasalara uygun bir şekilde SMS takipçi ile kolayca çocuklarınızın güvenliğini sağlayınız ve çalışanlarınızı takip ediniz.

 

Okunma : 514
Gündem haberleri
SON DAKİKA: Ereğli için ittifak kararı verildi
17 Ocak 2019 Okunma: 17201 Gündem
Oprukçu’dan Bağımsız Adaylık Sinyali
19 Ocak 2019 Okunma: 14816 Siyaset
Musa Yılmaz’dan İttifak sonrası ilk açıklama
18 Ocak 2019 Okunma: 14192 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın