Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Eylül 2018 Perşembe
Tek Tek İmzaladılar
Ereğli İpek Yolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde öğrencilere kazandırılan okuma salonuna Ereğli Protokolü kitap imzalayarak destek oldular.
Kategori : Gündem
16 Nisan 2018 18:15
 
Tek Tek İmzaladılar

Ereğli İpek Yolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde öğrencilere kazandırılan okuma salonuna Ereğli Protokolü kitap imzalayarak destek oldular.

Konya Ereğli İpek Yolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü’nün Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencileri ile ortaklaşa hazırladıkları okul kütüphanesi Ereğli protokolü tarafından çok beğenildi.

Kütüphanenin açılış programına, Ereğli Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, AK Parti İlçe Başkan Vekili Zübeyir Dursun, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Adem Şen, Halkapınar Belediye Başkanı Fahri Vardar, Ereğli Milli Eğitim Müdürü İradet Genç, Halkapınar Milli Eğitim Müdürü Saffet Çağlar, Ereğli Gençlik Merkez Müdürü Harun Aydın, Ereğli POMEM Müdürü Ali Kurbi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cumali Özince, Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı İlhan Yılmaz, okul müdürleri, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

Okul kütüphanesini gezen protokol üyeleri kütüphanenin oluşturulmasında emeği geçen Ereğli Eğitim Fakültesi öğrencilerine plaket verdiler.

Açılış sonrasında öğrencilerin okuma alışkanlıklarını kazandırmak ve desteklemek için protokol üyeleri yanlarında getirdikleri ikişer kitabı imzalayarak okul kütüphanesine bağışladılar.

Okunma : 1647
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
mesa
kent gaz
Gündem haberleri
Ereğlili Özden Hoca Aday Adaylığını Açıkladı
16 Eylül 2018 Okunma: 6233 Gündem
Biçerdöverle obruğun içine düştü
19 Eylül 2018 Okunma: 5665 Ulusal Haberler
Ereğli’de kaybolan çocuğu jandarma buldu
19 Eylül 2018 Okunma: 2968 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın