Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

13 Aralık 2018 Perşembe
Tek Tek İmzaladılar
Ereğli İpek Yolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde öğrencilere kazandırılan okuma salonuna Ereğli Protokolü kitap imzalayarak destek oldular.
Kategori : Gündem
16 Nisan 2018 18:15
 
Tek Tek İmzaladılar

Ereğli İpek Yolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde öğrencilere kazandırılan okuma salonuna Ereğli Protokolü kitap imzalayarak destek oldular.

Konya Ereğli İpek Yolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü’nün Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencileri ile ortaklaşa hazırladıkları okul kütüphanesi Ereğli protokolü tarafından çok beğenildi.

Kütüphanenin açılış programına, Ereğli Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, AK Parti İlçe Başkan Vekili Zübeyir Dursun, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Adem Şen, Halkapınar Belediye Başkanı Fahri Vardar, Ereğli Milli Eğitim Müdürü İradet Genç, Halkapınar Milli Eğitim Müdürü Saffet Çağlar, Ereğli Gençlik Merkez Müdürü Harun Aydın, Ereğli POMEM Müdürü Ali Kurbi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cumali Özince, Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı İlhan Yılmaz, okul müdürleri, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

Okul kütüphanesini gezen protokol üyeleri kütüphanenin oluşturulmasında emeği geçen Ereğli Eğitim Fakültesi öğrencilerine plaket verdiler.

Açılış sonrasında öğrencilerin okuma alışkanlıklarını kazandırmak ve desteklemek için protokol üyeleri yanlarında getirdikleri ikişer kitabı imzalayarak okul kütüphanesine bağışladılar.

Okunma : 1810
Foto galeri
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
kent gaz
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Osmanlı Sultanları Nereye Defnedildi?
11 Aralık 2018 Okunma: 16141 Kültür Sanat
Ahraz vatandaş hayatını kaybetti
11 Aralık 2018 Okunma: 10624 Asayiş
Türklerin soy ağacının il il listesi! Hangi Türk boyundansınız?
11 Aralık 2018 Okunma: 9545 Kültür Sanat
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın