Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

12 Ağustos 2020 Çarşamba
Tesettür Dış Giyim Modelleri Nelerdir?
tesettür giyimde dış giyim alanında geniş kapsamlı ürünler yer almaktadır.
Kategori : Kültür Sanat
16 Ocak 2020 09:58
 
Tesettür Dış Giyim Modelleri Nelerdir?

tesettür giyimde dış giyim alanında geniş kapsamlı ürünler yer almaktadır. Bu ürünler arasında tesettür elbise, ferace, mont, pantolon, eşarp ve atkılı şapka yer almaktadır. Elbise modelleri kış aylarında her ne kadar mont içerisinde kullanılsa da yaz aylarında en çok tercih edilen giyimler arasındadır. Bununla birlikte tesettür hırka, tesettür pantolon ve etek en çok tercih edilen tesettür dış giyim ürünleri arasındadır.

tesettür giyim her geçen gün yaygınlaşan bir giyim sektörüdür. Moda sektörü her geçen gün gelişmekte ve tesettür giyim dünyasında da farklı modeller ortaya çıkmaktadır. Mont modellerinde farklı desenler oluşmaktadır. Özellikle kemer detayları tesettür mont modellerinde dikkat çekmektedir. Tesettür hırka modellerinde de farklı tarzlar ortaya çıkmaktadır. Askılı hırkalar, uzun kollu hırkalar ve kısa kollu hırkalar tesettür giyimde hem günlük kullanımlarda hem de özel günlerde kurtarıcıdır.

Tesettür Elbise Modellerinde Şık Detaylar

tesettür elbise modelleri arasında farklı tasarımlar yer almaktadır. Kol detayları, kemer detayları, etek detayları ve yaka detayları ile birlikte her tarza yönelik modeller vardır. 2020 trend modelleri arasında düğmeli kol detayı, fırfırlı kol detayı ve dar tül kol detayları tesettür elbiseler arasında sıklıkla kullanılmaktadır. Yaka detaylarında ise dantelli ve taşlı işlemeler sıklıkla kullanılmaktadır. Kış aylarında ise boğazlı elbise modelleri daha sık tercih edilmektedir.

Elbise modellerinde fırfırlı desenler genç bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Fakat orta yaş kesim tarafından daha çok düz sade modellerde tesettür elbise tercih edilmektedir. Tesettür elbise modelleri tercih edilirken vücudu sıkmamasına ve aynı zamanda vücut hatlarını meydana çıkarmamasına dikkat edilmesi gerekir. Renk detayı da çok önemlidir. Çünkü her elbise modeline farklı renkler yakışmaktadır.

Tesettür Dış Giyim Fiyatları

Tesettür dış giyim fiyatları giyim türüne göre farklılık gösterir. Yeni sezon dış giyim modelleri biraz daha pahalıdır fakat yine de fiyatlar değişkendir. Pantolon ve etek dışında diğer dış giyim modelleri arasında fiyatları etkileyen çok farklı sebepler vardır. Bu nedenle önce model araştırması yapılmalı sonrasında fiyatlar araştırılmalıdır.

Okunma : 586
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Oymalı (Gicen-Gecen) Köyü
09 Ağustos 2020 Okunma: 16617 Kültür Sanat
Son dakika! Ereğli’de iki otomobil çarpıştı: Yaralılar var
08 Ağustos 2020 Okunma: 10724 Asayiş
Son dakika: Çocuk İvriz suyuna düştü! Durumu ağır
08 Ağustos 2020 Okunma: 10535 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın