Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Vali Cüneyit Orhan Toprak'tan Tıp Bayramı Mesajı
Konya Valisi Vali Cüneyit Orhan Toprak, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayımladı.
Kategori : Gündem
14 Mart 2019 01:04
 
Vali Cüneyit Orhan Toprak'tan Tıp Bayramı Mesajı

Konya Valisi Vali Cüneyit Orhan Toprak, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayımladı.

Vali Toprak, yayımladığı mesajında; “Önce insan anlayışının benimsendiği günümüzde, herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanması büyük önem arz etmektedir. Çünkü sağlık, huzurun ve mutluluğun vazgeçilmez unsurudur” dedi.

Konya Valisi Vali Cüneyit Orhan Toprak, mesajında;

“Doktorlarımız ve sağlık personelimiz, vatandaşlarımıza kaliteli ve zamanında sağlık hizmeti sunabilmek için, gece gündüz her yerde, her şartta büyük fedakârlık ve heyecanla görev yapmaktadırlar.

İnsan temel haklarının başında, sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkı gelmektedir. Dolayısıyla, bireyin sağlıklı yaşayabilmesini sağlamak, mensubu bulunduğu devletin görevleri arasındadır. Ne mutlu bizlere ki, Devletimiz bu ulvi görevini büyük bir fedakârlık yerine getirmekte ve biz vatandaşlarına kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için bütün imkânlarını seferber etmektedir.

Modern zamanın şartlarına uygun olarak dizayn edilmiş hastaneler, modern tıbbi cihazlar, nitelikli personel ve insan odaklı hizmeti anlayışı ile birlikte sağlık hizmetlerinin en üst seviyeye çıkartılmış olması bunu ispat eder niteliktedir.

Bugün sosyal devlet anlayışı çerçevesinde, Ülkemizin her köşesinde olduğu gibi İlimizde de vatandaşlarımızın daha iyi sağlık hizmet alabilmesi ve sağlık personelimizin daha iyi imkânlarla çalışabilmesi için yatırımlar hızla sürmektedir.

Gururla ifade edebiliriz ki; İlimiz uluslararası ölçekte modern tıbbi araç ve gereçlerle donatılmış sağlık kuruluşlarıyla, iyi yetişmiş seçkin hekimleri ve sağlık çalışanlarıyla, halkına ve il dışından gelen insanlarımıza çağdaş sağlık hizmeti verme yolunda önemli bir potansiyele sahiptir.

Bu duygu ve düşüncelerle; insan hayatını her şeyin üstünde tutan, zorluklara aldırmadan fedakârca vatandaşlarımıza kaliteli ve etkin hizmet sunan, başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Okunma : 564
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Resmen Vahşet: Bacanağını ve iki oğlunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 8561 Asayiş
Muhteşem güzellik Ereğli’ye 35 kilometre uzaklıkta
18 Mayıs 2019 Okunma: 6351 Gündem
Eşi Konya’da yaşıyordu: acı haber verildi
18 Mayıs 2019 Okunma: 5443 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın