Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

23 Temmuz 2019 Salı
Yılmaz: Adem Erdal Kendini İbrahim Paşa Zannetti
Ereğli Haberleri’nde canlı olarak sunulan programda çok önemli açıklamalarda bulunan Nurullah Yılmaz, “Sayın Adem Erdal kendini İbrahim Paşa zannetti” dedi.
Kategori : Gündem
23 Mart 2019 22:21
 
Yılmaz: Adem Erdal Kendini İbrahim Paşa Zannetti

Ereğli Haberleri’nde canlı olarak sunulan programda çok önemli açıklamalarda bulunan Nurullah Yılmaz, “Sayın Adem Erdal kendini İbrahim Paşa zannetti” dedi.

Yıllardan bu yana Ereğli’de binlerce konut yaptığını ifade eden Ereğli'nin bağımsız belediye meclis üyesi adayı  Nurullah Yılmaz; “Ereğli’de imar konusunda zaman zaman sıkıntılar yaşadık, yaşıyoruz. Sıkıntılarımızı Özkan Özgüven’e de ilettik ama hesaba alınmadık, işin doğrusunu şimdi herkes anladı” dedi.

Ranta yönelik imar uygulaması yapmışlar demek ki

Cumhur İttifakı adayı Sayın Adem Erdal, KON TV’de yaptığı açıklamalarda bundan önce imar konusunda ranta yönelik uygulamaların yapıldığını bizzat kendisi ifade etti. Demek ki şimdiye kadar ranta yönelik faaliyetlerde bulunmuşlar. Ben de bu ifadelerden dolayı Cumhuriyet Savcılarını göreve davet ediyorum. Burada zorunlu bağışlar var, Sayın Adem Erdal onları açıklasın, 18 uygulamalarını açıklasın, bunları bize bırakmasın. Bize bırakırsa çok şey çıkar” dedi.

Özkan Özgüven Adem Erdal’a Çok Güvendi

Nurullah Yılmaz; “Sayın Adem Erdal’ın görev alanında olduğu imarda dönen çok şey var, zorunlu bağışlar alındı, bağış yapmazsanız oturum ruhsatlarını alamazsınız. Vatandaşların işini kolaylaştırmak lazım, zorlaştırmamak lazım. Vatandaşın işini nasıl bir an evvel yaparız bunun gayreti içinde olmak lazım” dedi.

Belediye Başkan yardımcısı iken Sayın Adem Erdal’ın yanına giden iş adamları da muhtarlar da çavuşlar da saatlerce odanın önünde bekletildi. Ben diyeyim 50 adam, sen de 60 adam kapıda bekletildi. Bunun nedeni Sayın Özkan Özgüven, Sayın Adem Erdal’a fazla güvendi. Bunun  çin bütün işlerle Adem Bey ilgilendi ve herkesin ömrü kapının önünde beklemekle geçti. Acaba belediye başkan yardımcısı iken bu kadar bekleten adam başkan olursa ne kadar bekletecek vatandaşı?” ifadelerini kullandı.

Adem Erdal Kendini İbrahim Paşa Zannetti

Özkan Özgüven Bey Sayın Erdal’a fazla güvendi diyen Nurullah Yılmaz; “Bu iş Kanuni ile İbrahim Paşa’nın işine döndü. Sayın Adem Erdal kendini İbrahim Paşa zannetti. Biz bunu Özkan Özgüven’e de söyledik ama bizi hesaba almadılar. Şimdi yoldaki çocuğa sorsan biliyor bunu” dedi.

Okunma : 3633
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Son Dakika: Feci kazada 7 kişi öldü
21 Temmuz 2019 Okunma: 8932 Asayiş
Tezkeresini aldı, kazada hayatını kaybetti
20 Temmuz 2019 Okunma: 7657 Gündem
İki otomobil çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı
21 Temmuz 2019 Okunma: 6115 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın