Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

16 Eylül 2019 Pazartesi
ereglihaberleri.com zirvede ki yerini koruyor
Saraç Medya çatısı altında yayın yapan ereglihaberleri com sayfası her geçen gün daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmaya devam ediyor.
Kategori : Gündem
22 Ağustos 2019 01:05
 
ereglihaberleri.com zirvede ki yerini koruyor

Saraç Medya çatısı altında yayın yapan ereglihaberleri com sayfası her geçen gün daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmaya devam ediyor.

Alexa verilerine göre Ereğli'de ki bütün haber sitelerine yapılan girişler toplandığında bile ereglihaberleri.com sayfasının günlük okuyucu sayısına yetişemiyor. 

Alexa nedir? Diye sorarsanız İnternet sitelerinin trafiğini yani tıklanma oranlarını belirleyen kuruluş.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca editörlerin haber girişi yaptığı ereglihaberleri sadece Ereğli değil, Niğde, Karaman, Konya ve Aksaray'da da bir çok haber sitesini de geride bırakmış durumda. 

Konu hakkında bilgi veren sitenin Genel Yayın Yönetmeni Özcan Saraç, sitemize gerçekten çok önem veriyoruz, editör arkadaşlarımızın işi sadece haber bulmak ve haber güncellemek. Anadolu Ajansı ile çalışarak başta Ereğli olmak üzere çevre il ve ilçelerden haberler atıyoruz.

Sayfamızın tıklanma oranı öyle bir yere ulaştı ki Ereğli'de ki bütün haber sitelerinin toplam tıklanma oranları bir ereglihaberleri etmiyor, sadece Ereğli değil, Konya ve Karaman'da bazı haber siteleri Aksaray ile Niğde'de ise tıklanma oranı olarak bütün haber sitelerini geçmiş durumdayız.

Bizim tek bir amacımız var, doğru haber yapmak, bu doğrultuda çalışmaya devam edeceğiz. Başta Ereğli halkı olmak üzere tüm okuyucularımıza teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandı. 

ereglihaberleri.com ayrıca farklı il ve ilçelerde yaşayan Ereğlilerinde en çok ziyaret ettiği sayfa oldu. 

Okunma : 1886
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Saçkıran Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
15 Eylül 2019 Okunma: 17477 Sağlık
Oyuncak arabadan gelen sesler kan dondurdu: Seni öldürürüm...
14 Eylül 2019 Okunma: 7492 Asayiş
Silaj makinesine kaptırdığı ayağını keserek kurtardılar
14 Eylül 2019 Okunma: 7445 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın