Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

12 Ağustos 2020 Çarşamba
ereglihaberleri.com zirvede ki yerini koruyor
Saraç Medya çatısı altında yayın yapan ereglihaberleri com sayfası her geçen gün daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmaya devam ediyor.
Kategori : Gündem
22 Ağustos 2019 01:05
 
ereglihaberleri.com zirvede ki yerini koruyor

Saraç Medya çatısı altında yayın yapan ereglihaberleri com sayfası her geçen gün daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmaya devam ediyor.

Alexa verilerine göre Ereğli'de ki bütün haber sitelerine yapılan girişler toplandığında bile ereglihaberleri.com sayfasının günlük okuyucu sayısına yetişemiyor. 

Alexa nedir? Diye sorarsanız İnternet sitelerinin trafiğini yani tıklanma oranlarını belirleyen kuruluş.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca editörlerin haber girişi yaptığı ereglihaberleri sadece Ereğli değil, Niğde, Karaman, Konya ve Aksaray'da da bir çok haber sitesini de geride bırakmış durumda. 

Konu hakkında bilgi veren sitenin Genel Yayın Yönetmeni Özcan Saraç, sitemize gerçekten çok önem veriyoruz, editör arkadaşlarımızın işi sadece haber bulmak ve haber güncellemek. Anadolu Ajansı ile çalışarak başta Ereğli olmak üzere çevre il ve ilçelerden haberler atıyoruz.

Sayfamızın tıklanma oranı öyle bir yere ulaştı ki Ereğli'de ki bütün haber sitelerinin toplam tıklanma oranları bir ereglihaberleri etmiyor, sadece Ereğli değil, Konya ve Karaman'da bazı haber siteleri Aksaray ile Niğde'de ise tıklanma oranı olarak bütün haber sitelerini geçmiş durumdayız.

Bizim tek bir amacımız var, doğru haber yapmak, bu doğrultuda çalışmaya devam edeceğiz. Başta Ereğli halkı olmak üzere tüm okuyucularımıza teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandı. 

ereglihaberleri.com ayrıca farklı il ve ilçelerde yaşayan Ereğlilerinde en çok ziyaret ettiği sayfa oldu. 

Okunma : 2724
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Oymalı (Gicen-Gecen) Köyü
09 Ağustos 2020 Okunma: 16591 Kültür Sanat
Son dakika! Ereğli’de iki otomobil çarpıştı: Yaralılar var
08 Ağustos 2020 Okunma: 10718 Asayiş
Son dakika: Çocuk İvriz suyuna düştü! Durumu ağır
08 Ağustos 2020 Okunma: 10523 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın