Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

02 Haziran 2020 Salı
2018 Gümüş Yüzük Modelleri
2018 Gümüş Yüzük Modelleri   Günlük hayatta ya da özel günlerde şıklığınızı tamamlamak için ya da tarzınızı yansıtmada size yardımcı yüzükler farklı tarz ve modellerle her geçen gün yenileniyor.
Kategori : İş İlanları
07 Nisan 2018 12:57
 
2018 Gümüş Yüzük Modelleri

2018 Gümüş Yüzük Modelleri

 

Günlük hayatta ya da özel günlerde şıklığınızı tamamlamak için ya da tarzınızı yansıtmada size yardımcı yüzükler farklı tarz ve modellerle her geçen gün yenileniyor. Yüzük aksesuarı hem kadın hem de erkek tarafından sıklıkla tercih edilen özel bir takı. Özellikle erkekler arasında evlilik ve nişan yüzüğünün dışında son zamanların trendine uyarak yüzük taşımayı seven binlerce kişi var.

Yüzükler, üretildikleri madene, işçilik yöntemine ve cinsiyete bağlı olarak kendi içinde çeşitlere ayırılıyorlar. Erkekler ve kadınlar yüzük alırken çoğunlukla gümüş yüzükler arasından seçim yapıyorlar. Bu seçimde gümüşün fiyat olarak altına göre daha ucuz olması ve çok sayıda modele sahip olması yatıyor.

 

Kadınlar, bayan gümüş yüzük modelleri arasında seçim yaparken genellikle tarzlarını tamamlamasını ve şıklığı temel alırken erkekler daha çok “Beni yansıtıyor mu?” diye soruyorlar. Kendilerini ifade etmede yüzükleri birer araç olarak kullanan erkekler için bu aksesuar vazgeçilmez olmalı.

Erkek gümüş yüzük modelleri işçiliğine göre, taşlı yüzükler, taşsız yüzükler ve el işi yüzükler olarak kendi içinde sınıflandırılmaktadır. Erkekler tarafından en çok tercih edilen gümüş yüzük modeli taşlı yüzüklerdir. Taşlı gümüş yüzüklerde kullanılan doğal taşlar yaydığı enerjiye göre kişinin ruh sağlığına olumlu etkileri vardır. Taşlı yüzük modelleri arasında en popüler olanları akik taşlı yüzükler ve oniks taşlı yüzüklerdir. Bunu sedef, kaplangözü ve yaşil akik taşı takip eder.

Taşsız erkek yüzükleri arasında ise en popüler olan ay yıldız gümüş yüzüklerdir. Şanlı bayrağımızın sembolü olan ay yıldız ile siz de milliyetçilik duygularınızı yansıtabilir gururla parmağınızda taşıyabilirsiniz. Bu modeli Osmanlı yüzükleri ve arapça yüzükler takip etmektedir. Osmanlı yüzükleri arasında trend olan figürler hiç şüphesiz ki Osmanlı armalı ve tuğralı yüzüklerdir. Tarihi motiflerle süslü aksesuarlarla şıklığınızı tamamlamak isterseniz bu özel tasarım yüzükleri tercih edebilirsiniz.

 

El işçilikli yüzükler ise bir taşsız yüzükler kadar popülerdir. Genellikle orta yaş grubu erkekler tarafından tercih edilen bu yüzük modelinde kehribar taşı sıklıkla kullanılır. Kehribarın şifasını üzerinde taşımak isteyen beyler için doğru bir seçenek olabilir.  El işçilikli yüzükler genellikle usta ellerde Erzurum’da üretilirler. Erzurumun Oltu taşı da yine bu yüzüklerin işçiliğinde sıklıkla kullanılır.

Siz de tarzınıza uygun şık bir erkek gümüş yüzük arıyorsanız hemen www.aniyuzuk.com adresine gelin, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı ile size özel hazırlanan şık tasarımlı aksesuarların sahibi olun.

 

Okunma : 4767
Foto galeri
Gündem haberleri
Ereğli’ye Has Sözcükler
01 Haziran 2020 Okunma: 28240 Kültür Sanat
Ölümle Matrak Geçen Osmanlı Delileri
01 Haziran 2020 Okunma: 22081 Kültür Sanat
Kore Harekâtına Ereğli’den kimler katıldı?
01 Haziran 2020 Okunma: 18693 Kültür Sanat
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın