Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

30 Mayıs 2020 Cumartesi
Güzel Bir Düğün İçin Şık Düğün Salonları
Güzel Bir Düğün İçin Şık Düğün Salonları Birçoğumuza göre, düğünümüz en önemli anlarımızdan biridir.
Kategori : İş İlanları
07 Nisan 2018 12:55
 
Güzel Bir Düğün İçin Şık Düğün Salonları

Güzel Bir Düğün İçin Şık Düğün Salonları

Birçoğumuza göre, düğünümüz en önemli anlarımızdan biridir. O gün için aylar öncesinden hazırlıklara başlar, hiçbir aksilik yaşanmaması için elimizden gelen herşeyi yaparız. Bütçemizi aşsa da en lüks düğün salonlarına göz gezdirir, bize uygun olup olmadığına bakarız. Eğer yakın bir tarihte evlenmeyi düşünüyorsak ve düğün için hazırlık aşamasındaysak söyleyeceklerimi dikkatle dinleyin derim.

 

Öncelikle şunu bilmeliyiz ki güzel bir düğün için herşeyin en pahalısını almak gerekmez. Uygun bir fiyata da şık bir düğün yapabiliriz. Bunun için düğün tarihini erkenden belirlemekte fayda vardır. Sakarya düğün salonları arasından bir salon seçeceksek hemen tarihe karar verip düğün salonlarıyla iletişime geçmek gerekir. Çünkü çoğu salonlar, erken rezervasyon sebebiyle indirim yapar. Bunun yanında organizasyon firmasına da karar verebiliriz ve yine indirimden yararlanabiliriz.

 

Düğün için alışveriş yaparken de dikkatli olmak gerekir. ''En şık gelin ben olmalıyım'' cümlesini mutlaka kuracağız. Fakat en pahalısını seçmek, bizi güzel yapmayabilir. Bu yüzden bütçemizi de zarara sokmamamız gerekir. Seçimlerimizi, bize yakışandan yana yapmalıyız. Tenimize, zevkimize, bedenimize ve seçtiğimiz salona uygun tercihlerde bulunmak gerek. Sahil kenarında bir düğün istiyorsak daha romantik bir gelinliğe yönelebiliriz.

 

Saç ve makyaj tercihimizde de abartıya kaçmamak gerekir. Artık simlerin baştan aşağı döküldüğü dönemler geri kaldı. Sade makyajın daha çekici olduğunu bilmeliyiz. Fakat makyajı seviyorsak uyuma dikkat etmeliyiz. Göze ağırlık vereceksek dudağımızı, dudağa ağırlık vereceksek de göz makyajımızı hafifletmek en güzeli. Çiçek, mendil, duvak gibi detaylar da düğüne şıklık katan unsurlardır.

 

Sakarya'daki düğün salonları arasından seçtiğimiz mekana, düğün öncesinde sık sık gitmemiz gerek. Şık bir düğün istiyorsak, partnerimizle uyumlu dans etmemiz önemlidir. Nasıl ki saç ve makyaj provası yapacaksak, dans provasını da mekanda yapacağımızı unutmalıyız. Farklı bir düğün, akılda kalıcı olacaktır. Kültürümüzü düğünümüze yansıtabilir, yöresel oyunlara yer verebilir, ışık oyunları yapabilir, farklı müzikler kullanabiliriz.

 

Her şey bir tarafa düğünün en güzel unsuru uyumdur.. Partnerimizle olan uyumumuzun, yüzümüzdeki gülüşlerin bizi en güzel çift yapacağını bilmeli, en güzel düğün için bunları eksik etmemeliyiz...

 

 

Okunma : 3471
Foto galeri
Gündem haberleri
Son Dakika: Ereğli’de korkunç kaza: İş adamı Mustafa Akbel hayatını kaybetti
28 Mayıs 2020 Okunma: 28960 Asayiş
Son Dakika: Ereğli’de kaza: Gelini ile birlikte hayatını kaybetti
26 Mayıs 2020 Okunma: 24272 Ulusal Haberler
Ereğli’de acıya yürek dayanmadı: Anne ile gelini yan yana defnedildi
27 Mayıs 2020 Okunma: 15457 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın