Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Ağustos 2019 Çarşamba
Diş Sağlığını Etkileyen Faktörler
Sağlıklı dişler genel sağlığın iyi olduğuna işarettir.
Kategori : Sağlık
21 Ocak 2019 17:02
 
Diş Sağlığını Etkileyen Faktörler

Sağlıklı dişler genel sağlığın iyi olduğuna işarettir. Beslenme ağızda dişler sayesinde başlar ve sindirim sistemi işe devam eder. Özensiz diş bakımı diş çürüklerine neden olur ve sonuç diş kaybı ile sonuçlandır. Dentomega’ da diş çekimi her zaman en son aşama olarak düşünülür ve son teknoloji yöntemler ile diş kurtarılır. Hasta memnuniyeti ve sağlığını her zaman en üst seviyede tutmaktadırlar. Zarar gören dişlere bazı tedavi yöntemleri uygulanır. Diş kaybı söz konusuysa protez dişler ve implant tedavisi ile sorun giderilmeye çalışılır. Yapılan tüm işlemler steril ortamlarda yapılır.

İmplant Tedavisi Nedir?

Diş kaybının yaşandığı durumlarda çene kemiğine uygulanan bir tıbbi işlemdir. Karşıyaka implant hastalarına konforlu bir ortam sunarak implant tedavisini gerçekleştirir. Seçilen implant titanyumdur ve vücuda hiç bir zararı yoktur. Öncelikle çene kemiğinin durumunu anlamak İçin gerekli tetkikler yapılır ve implant çene kemiğine küçük bir operasyon ile yerleştirilir. İyileşme süreci sonrası üzerine protez yapılır. İmplant yaptırmanın bazı avantajları vardır. Sadece eksik olan diş yerine yapılır, yanında ki dişlerin kesilmesine gerek kalmaz. Klinikte yapılan her cerrahi işlem tamamen steril şartlarda steril ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Gülüş tasarımı

Klikte cerrahi işlemler kadar estetik işlemler de aynı oranda uygulanmaktadır. Dişlerin birbiri ile uyumu ve gülüş tasarımı yapılarak daha estetik bir görüntü sağlamaktadır. Kaliteli diş malzemeleri ve lamineler kullanılarak dişlere estetik bir görünüm kazandırılır. Karşıyaka diş estetik diş uygulamalarında lider bir kliniktir.

Dolgu İşlemleri

Herhangi bir nedenle dişlerde çürükler oluşabilir. Çürüklere ne kadar erken müdahale edilirse o kadar başarı sağlanır. Diş dolgularında amalgam dolgu artık kullanılmamaktadır. Klinikte kullanılan dolgular estetik tasarımı bozmayan dolgulardır. Dişin durumuna göre alanında uzman diş hekimleri ve çene cerrahları müdahalede bulunmaktadırlar. Yurt dışından gelen hastalar İçin her türlü ayrıntı ve konaklama düşünülmüştür. Garanti verilerek her işlem uygulanır ve hasta hakları gözetilerek tedavi planlanır. Güler yüzlü personeli ile her hastanın konforu en üst düzeyde tutulmaktadır.

Klinikte uygulanan tüm işlemler ve daha detaylı bilgi için http://www.dentomega.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Okunma : 1357
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Ereğli’de yakalanan bomba, cep telefonu ile tuvalette patlatılacakmış
18 Ağustos 2019 Okunma: 8083 Ulusal Haberler
Nefes borusuna salatalık kaçan çocuk kurtarılamadı
19 Ağustos 2019 Okunma: 7032 Asayiş
Bisküvi işçileri kaza yaptı: 16 yaralı var
18 Ağustos 2019 Okunma: 5804 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın