Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

27 Eylül 2020 Pazar
Memleket Sevdasıyla, İşimiz Hizmet Gücümüz Millet
AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, AK Parti'nin 19.
Kategori : Sağlık
14 Ağustos 2020 10:39
 
Memleket Sevdasıyla, İşimiz Hizmet Gücümüz Millet

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, AK Parti'nin 19. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Dursun Mesajında, “memleket sevdasıyla, işimiz hizmet gücümüz millet” diyerek Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 14 Ağustos 2001 yılında çıktıkları kutlu yürüyüşün 19 yaşında olduğunu belirtti.

AK Parti'nin 18 yılı geride bırakırken ülkeyi hak ettiği noktaya taşıyacak adımları kararlılıkla attığını, bundan sonra da atmaya devam edeceğini ifade eden Dursun, şunları kaydetti:

"Milletimize, ülkemize ve bayrağımıza sevdasını gecesine gündüzüne katıp çalışarak gösteren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde 19 yaşına ulaşan AK Partimiz ile Türkiye'yi hak ettiği noktaya taşımak için daha yapacak çok işimiz var. Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir kalkınmayı 18 yıla sığdıran partimiz bugün 19. Yılına girmişti.

AK Parti yorulmak bilmeden çalışan kadrolarıyla karanlıkları aydınlığa çeviren bir meşalenin hikayesidir. AK Partimiz parti içi demokrasi, siyasi ahlak ve millet iradesini her zaman öncelik kabul ederek Türkiye siyasi tarihinde önemli adımlar atmış demokrasimizin üzerindeki vesayet anlayışını yıkarak yeni yönetim sistemi egemenlik kayıtsız şartsız milletindir demiştir. Türkiye siyasi tarihinde az rastlanacak bir siyasi başarıya ulaşan partimiz her seçimde başarısını yükselterek her zaman milletimizle omuz omuza yürümüştür.

Demokrasimize yönelik saldırıları 15 Temmuz'da olduğu gibi milletimizle birlikte göğüsleyerek yoluna devam etmiştir. Şehrimiz 18 yıl boyunca iktidarımıza her zaman büyük bir destek göstermiş bu desteğini her geçen yıl arttırmaya devam etmektedir. Bizim derdimiz her zaman millet olmuştur. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, fikri ne olursa olsun derdi millet olan herkese kapımız açıktır.

Bizim teşkilat olarak öncelikli görevimiz ülkemizin bu tarihi süreçte nereden geldiğini, nerede olduğunu, nereye gittiğini milletimizle paylaşıp, milletimizin gücünü ve desteğini AK Parti'de toplayabilmektir. Bu kutlu yürüyüşümüzde ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, birçok önemli başarıya ve hizmete katkı sunan tüm değerli mensuplarını kutluyor, şu anda hayatta olmayan teşkilat mensuplarımızı rahmetle anıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, AK Partimizin 19. kuruluş yıl dönümünün ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Okunma : 1711
zafer eğitim
mobilya takımları
Gündem haberleri
Acı olay: Öğretmen canlı dersteyken kızı balkondan düşerek öldü
23 Eylül 2020 Okunma: 21840 Asayiş
Konya Ereğli’nin Okulları
26 Eylül 2020 Okunma: 16526 Eğitim
Emirgazi ve Tarihi
26 Eylül 2020 Okunma: 16337 Kültür Sanat
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın