Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Şubat 2019 Perşembe
Prezervatif Nedir ve Avantajları Nelerdir?
Prezervatif; kauçuktan imal edilen, erkek ve kadın için farklı modelleri bulunan, genellikle cinsel birleşme öncesi erkeğin cinsel organına takılarak istenmeyen hamilelik ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan koruyan doğum kontrol yöntemidir.
Kategori : Sağlık
19 Ocak 2019 13:46
 
Prezervatif Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Prezervatifkauçuktan imal edilen, erkek ve kadın için farklı modelleri bulunan, genellikle cinsel birleşme öncesi erkeğin cinsel organına takılarak istenmeyen hamilelik ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan koruyan doğum kontrol yöntemidir. Yapısı gereği insan vücuduna uyumlu ve hijyeniktir. Prezervatif ucunda bulunan küçük bölüm sayesinde spermin kadının yumurtalıklarına ulaşmasını engelleyerek istenmeyen gebelik riskini ortadan kaldırır.

Daha Sağlıklı Ve Renkli Bir Cinsel Yaşam İçin Prezervatif Seçimi

Çok eski zamanlardan bu yana pek çok geleneksel doğum kontrol yöntemi kullanılmaktaydı. Ancak özellikle modern tıbbın bilinmediği dönemlerde bu yöntemler kulaktan dolma ve hurafelere dayalı olduğundan çoğunlukla gebeliğe engel olmadığı gibi cinsel yolla bulaşan pek çok hastalığın yayılmasına neden oldu. Ama günümüzde prezervatif gibi hijyenik ve modern yöntemler sayesinde bu tür riskler ortadan kalkmış durumdadır. https://www.kozmela.com/prezervatif adresinde kaliteli prezervatif markalarının farklı özelliklerdeki çeşitlerini inceleyebilir, fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz ürünleri farklı ödeme seçenekleri ile kolayca sipariş edebilir, gizliliğinize dikkat eden hızlı kargo hizmeti ile adresinize teslim alabilirsiniz.

Okunma : 744
AYD HABER İÇİ SAĞ
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
Gündem haberleri
Bizleri Kimse Yolumuzdan Edemez
19 Şubat 2019 Okunma: 7826 Siyaset
Ak Parti'nin Listesine İlk Tepki Geldi
19 Şubat 2019 Okunma: 6796 Siyaset
Önce iki kişiyi vurdu sonra kendini öldürdü
19 Şubat 2019 Okunma: 6142 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın