Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Ağustos 2019 Çarşamba
Psikolojik Sorunlardan Kurtulun
Psikolojik sorunlar insanları hayattan koparmakta ve bilinç altına baskı yapmaktadırlar.
Kategori : Sağlık
21 Ocak 2019 17:00
 
Psikolojik Sorunlardan Kurtulun

Psikolojik sorunlar insanları hayattan koparmakta ve bilinç altına baskı yapmaktadırlar. Yaşamak için gerekli olan enerjiyi günden güne azaltmakta ve en sonunda yaşamak için bir sebep olmadığını düşündürmektedirler. İnsan hayatında olması gereken yaşama sevincinin olmaması insanları çöküntüye uğratmakta ve son olarak da çökük bir halde sadece nefes almaktan ibaret hale getirmektedirler. Psikolojik sorunlar insanların tercihlerinin değişmesine sebep olmakta ve bu sorun ve düşüncelerden kurtulma yollarına başvurmalarına sebep olmaktadırlar. Bazı kesimler ise psikolojik sorunlara hastalık demeyerek farklı ithamlarla adlandırmakta ve bu sorunu yaşayan kişileri toplumdan soyutlamaktadırlar. İzmir ilinde kurulmuş olan izmir psikolog ve psikolojik danışma merkezi evlilik ve ilişkiler, çocuk ve ergen, cinsellik ve kişisel psikoloji konularında kaliteli çalışmalar yapmakta ve profesyonel kadro ile hizmet vermektedirler.

Aile Ve Evlilik Danışmanlığı

İzmir Psikolog hizmetleri kişilerle görüşmelerini profesyonel terapistler ile yapmaktadırlar. Terapistler, konunun ne derece ciddi ve hassas olduğunu bilen ve çalışmalarını özen ve titizlikle yapmaktadırlar. Aile ve evlilik konularında profesyonel destek almaya ihtiyaç duyan herkese psikolojik destek vermektedirler. Ailenin önemi ve evlilik danışmanlığı terapi yöntemleriyle olumlu görüşler sunmakta ve aile birliğinin sağlanmasına yönelik bilimsel açıklamalarda bulunmaktadırlar.

Cinsel Sorunlara Son Verin

İzmir Psikolojik Danışmanlık ve Terapi Merkezi cinsel anlamda tercih yapan, eşcinsellik gibi toplum yapısında farklı bakışlara yol açan konularda da çalışmalar yapmaktadırlar. Kişilerin kendini sevmesi ve kabullenmesi için terapiler uygulamakta ve sıkıntılı durumlar için önerilerde bulunmaktadırlar.

Çocuk Ve Ergen Psikolojisinde Tedavi Yöntemi

İzmir Psikolojik Destek Merkezi, çocuk ve ergenlerin gelecek nesiller olduğunu düşünmekte ve bu bağlamda en çok irdelenmesi gereken çocuk ve ergen psikolojisi sorunlarına büyük eğilim göstermektedirler. Özellikle aileyle görüşmeler ve terapi seansları düzenleyerek çocuk ve ergenleri bu sapma veya yozlaştırmalardan uzaklaştırmak için çalışmalar yapmaktadırlar. Psikolojik veya baskısal hayat yaşayan tüm bireylere psikolog izmir terapi merkezince destek vermektedirler. Bireysel, aile, evlilik, cinsellik, çocuk ve ergen konularında destek almak isteyen herkese uzman kadro ve profesyonel psikiyatrist tarafından terapi seansları ve görüşmeler doğrultusunda destek vermektedirler.

Okunma : 1399
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
Ereğli’de yakalanan bomba, cep telefonu ile tuvalette patlatılacakmış
18 Ağustos 2019 Okunma: 8082 Ulusal Haberler
Nefes borusuna salatalık kaçan çocuk kurtarılamadı
19 Ağustos 2019 Okunma: 7031 Asayiş
Bisküvi işçileri kaza yaptı: 16 yaralı var
18 Ağustos 2019 Okunma: 5803 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın