Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

14 Kasım 2018 Çarşamba
Zafer Eğitim Kurumu Yeni Eğitim Yılına Hazır
Ereğli Büyük Zafer Eğitim Kurumları 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılına Hazır.
Kategori : Gündem
16 Eylül 2018 00:41
 
Zafer Eğitim Kurumu Yeni Eğitim Yılına Hazır

Ereğli Büyük Zafer Eğitim Kurumları 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılına Hazır.

Her geçen gün başarılarını daha da artırarak eğitim çalışmalarına hız kemeden devam eden Ereğli Büyük Zafer Eğitim Kurumları 2018-2019 eğitim öğretim yılı başlarken, yeni eğitim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

16-17 kişilik özel sınıfları ve eğitimdeki üstün başarılarıyla geçtiğimiz yıllara damgasını vuran Ereğli Büyük Zafer Eğitim Kurumları Müdürü Burak Serpek, “Uzun bir tatilin ardından 17 Eylül 2018 Pazartesi günü yeni eğitim-öğretim yılına huzur ve güven içinde girmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Burak Serpek, yaptığı açıklamada; “İnanıyorum ki, yeni eğitim - öğretim yılında da çocuklarımız ve gençlerimiz yine kendilerine, vatanımıza ve milletimize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlanacaklardır. Biz de üzerimize düşenin en iyisini yaparak çocuklarımızı ve gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirebilme gayreti içerisinde olacağız.

Bu ülkenin geleceği olan çocuklarımızı, milli ve manevi değerlerine bağlı, çağın sahip olduğu bilimsel ve teknolojik gelişmelerin içinde yer alan bireyler olarak yetişmeleri için olan gayretimiz artarak devam edecektir” dedi.

Serpek; “Geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, yeni eğitim ve öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını, sağlıklı ve başarılı bir yıl olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli eğitim kadrosu ve ispatlanmış başarılarıyla Ereğli’nin markası haline gelen Ereğli Büyük Zafer Eğitim Kurumları 2018-2019 eğitim öğretim yılında da kendilerine emanet edilen öğrencilerin her alanda tam donanımlı olarak eğitilmesinde ve geleceğe hazırlanmasında üstün çabalar sarf edecek.

Okunma : 2203
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
kent gaz
Gündem haberleri
Ereğli’ye Kar Geliyor
11 Kasım 2018 Okunma: 9766 Gündem
Hiç mi Vicdanınız Yok ?
11 Kasım 2018 Okunma: 6009 Gündem
Tarlanın tam ortasında aniden çıktı
12 Kasım 2018 Okunma: 5486 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın