Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Ağustos 2019 Pazartesi
Adına da Siyaset Diyorlar
İnsanda biraz omurga olmalı, yönün belliyse o doğrultuda gideceksin arkadaş! Dün hakkında kötü konuştuğun adamın yanına gidip yalaka olmayacaksın.
Kategori : Siyaset
20 Nisan 2019 17:40
 
Adına da Siyaset Diyorlar

İnsanda biraz omurga olmalı, yönün belliyse o doğrultuda gideceksin arkadaş! Dün hakkında kötü konuştuğun adamın yanına gidip yalaka olmayacaksın.

Neyden mi bahsediyorum? Tabiki dün Oprukçu hakkında kötü konuşup bugün yanına ilk gidenlerden. Yani bizzat şahit olduğumuz girdiği her ortamda seçim sürecinde Oprukçu şu kadar oy alamaz, hep şişirme balon diyen bazı kişileri bugün Ereğli Belediyesi'nde en ön safta görüyoruz. 

Daha dün aleyhine çalıştığınız adamın yanına gidip bugün 'Ooooo Başkanım Ereğli için ne güzel oldu şehir kurtuldu Helal olsun sana' demek te nedir ? 

Bu yüzden diyorum Omurgalı olacaksın. Bir önce ki dönemde Hüseyin Oprukçu'nun arkasından kuyu kazan bizzat ekmek verdiği adamlar vardı. Bu adamlardan bazıları hem 2014'de hem de bu seçimde aleyhte çalıştı, ama şimdi hiç bir şey olmamış gibi sabahtan akşama kadar Belediye'yi bekliyorlar. 

Seçim öncesinde Oprukçu'ya desteğin şişirme balon olduğunu söyleyenler bugün bakıyorsunuz yine en ön safta sözde Sayın Oprukçu'ya destek veriyor. 

İyi de arkadaş ! Oprukçu kimin ne olduğunu bilmiyor mu ? Biliyor elbette biliyor. Hüseyin Oprukçu kimin ne olduğunu çok iyi biliyor, sizin karşınızda daha dün ki siyasetçi değil, yılların tecrübesi var. 

Vallahi billahi bu tip insanları görünce şaşırmamak elde değil! Ulan diyorum daha dün öyleydin bunu söylüyordun bugün nasıl böyle konuşuyorsun. Adı Siyaset deyip geçiştiriyor. Yürüyün be ordan ne siyaseti resmen adam satma, dönemin adamı olmak, yalakalık yapmaktan başka bir şey değil 

Bu iş her yerde böyle galiba. Ereğli'de daha mı fazla bilmem. Ama Sayın Oprukçu her şeyin herkesin farkında. Dikkat edeceği adamlar var. Kuyusunu kazanlara fırsat vermeyecektir. 

Okunma : 4516
tatlıdil inşaat
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğli’de yakalanan bomba, cep telefonu ile tuvalette patlatılacakmış
18 Ağustos 2019 Okunma: 7554 Ulusal Haberler
Bir asker yanlışlıkla arkadaşını vurdu
16 Ağustos 2019 Okunma: 6011 Ulusal Haberler
Kahreden görüntüler
16 Ağustos 2019 Okunma: 5693 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın