Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Ağustos 2019 Çarşamba
Ak Parti Heyeti Aziziye Mahallesindeydi
İttifak adayı Adem Erdal Aziziye mahallesinde destek istedi.
Kategori : Siyaset
11 Şubat 2019 12:17
 
Ak Parti Heyeti Aziziye Mahallesindeydi

İttifak adayı Adem Erdal Aziziye mahallesinde destek istedi. 

31 Mart yerel seçimleri öncesi mahalle ziyaretlerine devam eden Ak Parti heyeti bu kez Aziziye Mahallesindeydi. Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, İlçe Başkanı Zübeyir Dursun ve ittifak adayı Adem Erdal burada vatandaşlardan destek talebinde bulundu. 

İlk konuşmayı ilçe Başkanı Zübeyir Dursun yaparak 31 Mart'ta gülen taraf biz olacağız. Halkımızdan destek bekliyoruz. Ak partimizin yaptığı hizmetler ortada diyerek Aziziye halkının yoğun ilgisinden dolayı teşekkür etti.

Aday Adem Erdal ise, bizlere gösterdiğiniz teveccüh nedeniyle çok mutlu olduk. Biz kimseyi ötekileştirmeden hizmetlerimize devam edeceğiz. Belediye Başkanı olduktan sonra Ereğli kazanacak diye konuştu.

Son olarak Milletvekili Halil Etyemez söz aldı. Adem Erdal'a bakan yüzünde ki tevazuyu görür, Adem Erdal işi bilen bir isim. Ahmet Özdoğan Belediyeciliği 2 yılda öğrendi,Hüseyin Oprukçu Belediyeciliği 2 yılda öğrendi,  Özkan Özgüven Belediyeciliği 2 yılda öğrendi, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Adem Erdal 14 yıldır bu işi biliyor ifadelerini kullandı. 

Etyemez ayrıca, Aziziye Mahallemizdeki kıymetli kardeşlerimiz ile kucaklaşmanın, gönüllerimizi buluşturmanın mutluluğunu yaşadık.  Daha güçlü bir Aziziye, daha güçlü bir Ereğli için el ele omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte çalışacak, hep birlikte kazanacağız diye konuştu. 

 

Okunma : 1594
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
tatlıdil inşaat
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğli’de yakalanan bomba, cep telefonu ile tuvalette patlatılacakmış
18 Ağustos 2019 Okunma: 8082 Ulusal Haberler
Nefes borusuna salatalık kaçan çocuk kurtarılamadı
19 Ağustos 2019 Okunma: 7031 Asayiş
Bisküvi işçileri kaza yaptı: 16 yaralı var
18 Ağustos 2019 Okunma: 5803 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın