Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Şubat 2019 Salı
Ak Parti Selvili ve Pınarözü Mahallesindeydi
Seçim çalışmalarına büyük bir tempo ile devam eden İttifak Adayı Adem Erdal, Selvili ve Pınarözü Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Kategori : Siyaset
13 Şubat 2019 13:15
 
Ak Parti Selvili ve Pınarözü Mahallesindeydi

Seçim çalışmalarına büyük bir tempo ile devam eden İttifak Adayı Adem Erdal, Selvili ve Pınarözü Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisinin İttifak Adayı olarak açıklandığı günden bugüne yoğun bir tempoda çalışmaları yürüten ve Ereğli halkının teveccühünü kazanan Adem Erdal, çalışmalar çerçevesinde hemşerileri ile kucaklaşmaya devam ediyor.

Seçim çalışmaları programı doğrultusunda son olarak Selvili ve Pınarözü Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Erdal çiçeklerle karşılandı. Hemşerilerinin yoğun ilgi ve alakasına teşekkür eden Erdal, tevazu, gayret ve samimiyetten bugün olduğu gibi göreve geldikleri günde de ödün vermeyeceklerinin altını çizdi.

Tevazu, gayret ve samimiyeti kendilerine şiar bilerek çıktıkları bu kutlu yolda, 86 mahallesi ile Ereğli’ye topyekûn birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmekten ödün vermeyeceklerini ifade eden Erdal, tek amaçlarının Ereğli halkına en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu vurguladı.

Erdal, “Bizler hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek noktasında çıktığımız bu yolda kararlılığımızdan asla ve kata ödün vermeyeceğiz. Nasip olurda göreve gelirsek bugün olduğu gibi yarında, sonraki günlerde de tevazu, samimiyet ve gayret ilkelerimizin ışığında şehrimize hizmet için devraldığımız bayrağı zirveye çıkaracağız” diye konuştu.

Okunma : 719
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
Hüseyin Oprukçu; Adem Erdal ziyaretime geldi ve…
15 Şubat 2019 Okunma: 7022 Siyaset
Oprukçu; Adem Erdal’ın tüm uygulamaları yargıda iptal edildi
15 Şubat 2019 Okunma: 6572 Gündem
Oprukçu: Sayın Erdal Yol Arkadaşını Bırakıp Kaçtı
16 Şubat 2019 Okunma: 5078 Ulusal Haberler
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın