Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

07 Haziran 2020 Pazar
Amaç Ereğli İçin Birlikte Çalışmak Değil mi ?
AK Parti Konya Milletvekili seçim döneminde söylenen sözlere bir sünger çeker mi? Etyemez, Hüseyin Oprukçu’yu ziyaret edecek mi? Merak konusu oldu.
Kategori : Siyaset
17 Nisan 2019 10:26
 
Amaç Ereğli İçin Birlikte Çalışmak Değil mi ?

AK Parti Konya Milletvekili seçim döneminde söylenen sözlere bir sünger çeker mi? Etyemez, Hüseyin Oprukçu’yu ziyaret edecek mi? Merak konusu oldu.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Türkiye'de rekor oy alan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve merkez ilçe Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Ak Parti Konya Milletvekili Ereğli Bölgesi sorumlusu Halil Etyemez Hüseyin Oprukçu'ya da hayırlı olsun ziyaretine gelecek mi?.

Başkanları makamında tek tek ziyaret ederek fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Milletvekili Halil Etyemez'in Ereğli Belediye Başkanlığını kazanan Hüseyin Oprukçu'yu ziyaret edip etmeyeceği merak konusu oldu.

GEÇMİŞE SÜNGER ÇEKİP AMACIMIZ EREĞLİ DER Mİ ? 

Şimdi kafalarda bu soru var. Sayın vekil geçmişe sünger çeker mi ? Seçim sürecinde yaşanan yaşandı, biri Ereğli Belediye Başkanı diğeri Ankara'da güçlü olan bir Milletvekili. Konya'da ki Başkanları ziyaret edip hayırlı olsun diyen vekil Etyemez Ereğli'ye de gelir mi ? Ben vekilim o da halkın kararı ile Başkan seçildi deyip gerçekleştireceği ziyarette üzerime düşeni yapacağım der mi ? 

YAPACAĞI ZİYARET ÇOK ÖNEMLİ OLUR 

Vatandaşlar Etyemez'in yapacağı ziyareti olumlu olarak değerlendiriyor. Yani Ereğli için parti gözetmeksizin birlikte çalışırız şeklinde verilecek olan mesaj kentin kaderi için çok önemli. Bundan sonra ki süreçte gözler Milletvekili Sayın Etyemez'in yapacağı ziyarette.

 

 

Okunma : 6116
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Son dakika: Hayata tutunamadı
05 Haziran 2020 Okunma: 23510 Gündem
Son Dakika: Ereğli’de sıcak gelişme
05 Haziran 2020 Okunma: 14865 Ulusal Haberler
Bu hafta sokağa çıkma yasağı var mı?
03 Haziran 2020 Okunma: 10569 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın