Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

19 Mart 2019 Salı
CHP Danışma Meclisini Topladı
Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanlığında Danışma Meclis Toplantısı Milletvekili Hüsnü Bozkurt’un da katılımıyla yapıldı.
Kategori : Siyaset
15 Nisan 2018 17:06
 
CHP Danışma Meclisini Topladı

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanlığında Danışma Meclis Toplantısı Milletvekili Hüsnü Bozkurt’un da katılımıyla yapıldı.

Ereğli CHP İlçe Binasında yapılan toplantıya CHP Konya Milletvekili Hüznü Bozkurt, 22. Dönem Çorum Milletvekili Ferudun Ayvazoğlu, Konya İl Başkanı Barış Bektaş, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Gülsüm Filorinalı, CHP Parti Meclis Üyesi Bülent Ecevit Tatlıdil, Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal ve partililer katıldılar.

Ereğli Belediyesinin CHP’li Olmasını İstiyoruz

Programda konuşan CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal; “Artık Ereğli Belediyesinin CHP’li olmasını istiyoruz. Belediyeyi yeniden kazanmak için çalışmalarımıza başladık” dedi.

Programda söz alan CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş; “Ereğli’de çok iddialıyız. Yerel yönetim çalışmalarında Ereğli gibi iddia ettiğimiz ilçelerde zaferimizi de ilan edeceğiz” dedi.

Çalışma stratejilerini belirlemek için Ereğli’de olduklarını ifade eden Bektaş; “Yerel seçimlerde Ereğli Belediyesini yeniden kazanmak için ev ev, kapı kapı dolaşacağız. Vatandaşlarımızdan destek isteyeceğiz” ifadelerini kullandı.

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt ise, konuşmasında; “Ülkeyi kuran CHP olarak Amerika’nın Suriye’ye yönelik emperyalist saldırısından büyük üzüntü duyduk. Şunu belirteyim ki bu ülkenin hava ve su kadar CHP’ye de ihtiyacı var” dedi.

Okunma : 2521
Foto galeri
zafer eğitim
AYD HABER İÇİ SAĞ
tatlıdil inşaat
Gündem haberleri
Mustafa Yıldızdoğan Konseri Yarım Şarkılık Oldu
16 Mart 2019 Okunma: 17164 Ulusal Haberler
Süleyman Soylu Bu Pankartı Görmedi
16 Mart 2019 Okunma: 9798 Gündem
Halil Etyemez: Oprukçu, Özkan’ı Kandırmaya Çalışıyor
18 Mart 2019 Okunma: 8524 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın