Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

12 Temmuz 2020 Pazar
Diş Hastanesine Cerrah, Stadyum'a tribün
  AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ZÜBEYİR DURSUN SON HAFTALARDA SIK SIK ANKARA’DA BAKANLARLA GÖRÜŞTÜ! PEKİ, GÖRÜŞMELERDEN EREĞLİ ADINA NE ÇIKACAK? NE GELECEK?.
Kategori : Siyaset
05 Aralık 2019 00:43
 
Diş Hastanesine Cerrah, Stadyum'a tribün

 

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ZÜBEYİR DURSUN SON HAFTALARDA SIK SIK ANKARA’DA BAKANLARLA GÖRÜŞTÜ! PEKİ, GÖRÜŞMELERDEN EREĞLİ ADINA NE ÇIKACAK? NE GELECEK?.

Son günlerde Ereğli'den Ankara'ya yapılan ziyaretler dikkat çekiyor. 

Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Ereğli Ak Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, oda başkanları ile muhtarlar geçtiğimiz hafta bazı bakanlıkları ziyaret ettiler.

Uzun bir aradan sonra Oda Başkanları ve muhtarları alarak Ankara'ya çıkarma yapan İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, “bizim amacımız Ereğli'ye hizmetin gelmesidir, hükümet partisinin temsilcisi  olarak yaşadığımız şehre neler yapabiliriz? Düşüncesi ile hareket ediyoruz. Çok şükür Ereğli için birçok söz aldık” dedi.

Dursun: “Başta Diş Hastanemize bir cerrah olmak üzere Ereğli Devlet Hastanemize önümüzde ki günlerde bir göz doktoru atanacak. Çiftçilerimizin yakından takip ettiği kapalı sulama sisteminde ki  çalışmalar kaldığı yerden devam edecek” ifadelerini kullandı.

“Özellikle bugün gerçekleştirdiğimiz Gençlik ve Spor Bakanlığı ziyareti ile stadyum tribünlerinin yenilenmesi, sentetik sahaya ışıklandırma gibi sözler aldık” diyen Zübeyir Dursun; “Yine Sayın Bakanımıza okulların spor salonlarında ki  sorunları ve Toros mahallesinde yapımı devam eden kapalı spor salonunun son durumunu aktardık. Bakanlarımız  talimatları ile önümüzde ki süreçte birçok hizmet göreceğiz” şeklinde konuştu.

Bizim tek derdimiz Ereğli için çalışmaktır diyen Dursun, “Önümüze bakıyoruz, şehrimizin menfaatleri doğrultusunda yorulmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Okunma : 3227
AYD HABER İÇİ SAĞ
zafer eğitim
Gündem haberleri
Ereğlili Bir Onbaşı'nın Hikayesi
10 Temmuz 2020 Okunma: 16012 Kültür Sanat
Kaderine Terk edilen mahalle: Taşbudak
10 Temmuz 2020 Okunma: 14800 Kültür Sanat
Her dilden Ereğli Tarihi
10 Temmuz 2020 Okunma: 14491 Kültür Sanat
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın