Ereğli Haberleri

Ereğli Haberleri

21 Haziran 2018 Perşembe
Ereğli’ye Önemli Yatırımlar Yapıldı
AK Parti Konya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Halil Etyemez, Konya'nın Ereğli’de seçim çalışmalarını başlattığı programda önemli açıklamalarda bulundu.
Kategori : Siyaset
26 Mayıs 2018 17:58
 
Ereğli’ye Önemli Yatırımlar Yapıldı

AK Parti Konya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Halil Etyemez, Konya'nın Ereğli’de seçim çalışmalarını başlattığı programda önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Konya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Halil Etyemez Ereğli’de yapılan yatırımları anlattı.

SULAMA PROJESİ 466 MİLYON LİRA

“Ereğlilerin bilmesi gereken bir konu var” diyen Etyemez, "Evet eksikler var ise elbette ki konuşacağız ama yapılanların da hakkını vermek lazım. Ereğli tarihinde sadece sulama projesi 466 milyon liralık bir hizmet projemizi başlattık. Oturduğu yerden cep telefonundan tarladaki sulamasını yönetecek bir sistem geliyor. Daha da önemlisi bu proje için istenilen peşinatı da kaldırdık. Devlet Ereğli’ye karşılıksız bu kadar büyük bir proje gerçekleştiriyor" dedi.

ELEŞTİRİLERİ YADIRGAMIYORUZ

Yapılan eleştirileri yadırgamadıklarını da ifade eden Etyemez, "Ama yapılan bu yatırımları kimse göz ardı etmesin. Şimdi 10 milyona yakın ağız ve diş sağlığı merkezimizi yapıyoruz. Bina bitmek üzere. Hastanemiz deseniz 40-50 milyona yakın bir yatırım. Aynı zamanda İlçe Tarım Müdürlüğü 4 milyona yakın bir yatırım ve Karaman Ereğli yolunu görüyorsunuz. Yine aynı şekilde hızlı trenin yüzde 30’u tamamlandı. Yine bunları anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

EĞİTİMDE ÇOK GÜZEL YATIRIMLAR VAR

Etyemez; “Eğitimde de çok güzel çalışmalara imza attık. İlçemize bir veterinerlik fakültesi ve hayvan hastanesi gibi çalışmalarımız devam ediyor. Ereğli ve Büyükşehir Belediyemizin yaptığı çalışmaları kimse göz ardı edemez. Ereğlimize hizmet etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Yapılan konuşmalar ve dualarla seçim çalışmaları başlatılırken Halil Etyemez, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Kadir Düzen, Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve partililer esnafları dolaşarak 24 Haziran seçimleri için destek istediler.

Okunma : 4043
Foto galeri
AYD HABER İÇİ SAĞ
Gündem haberleri
Yıldırım Düşen Genç Hayatını Kaybetti
19 Haziran 2018 Okunma: 9694 Gündem
Sertavul’da Can Pazarı
17 Haziran 2018 Okunma: 8839 Ulusal Haberler
Ereğli’de Trafik Kazası Yaralılar Var
17 Haziran 2018 Okunma: 7290 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın